A cigányok ázsiaiak?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár Indiából jöttek.
2011. jan. 22. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
én braziloknak hívom :)
2011. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
jah ázsiaiak, de inkább indiaiak. ők sajnos azt hiszik hogy olaszok de közben nem :D
2011. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Indiából jöttek, mert gondolom ott sem szerették őket!

Ezek mindennek mondják magukat, Olasznak, Brazilnak, Mindennek, csak nem Cigánynak.(Nem vagyok rasszista).

2011. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen,ázsiaiak.
2011. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Indiából jöttek szal kontinens szerint ázsiaiak


Erről az olaszos cigány dologról.

Ha cigány lennék akkor én is azt mondanám magamról hogy a szüleim olaszországból jöttek nem pedig azt hogy kiöntött a gangesz és a kárpátokig elhompölygött a szar.

2011. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés! Én azon gondolkodtam régebben, hogy vajon mikor jöttek? Mert nekik írásos történelmi feljegyzéseik nincsenek. Viszont bármelyik nép, nemzet történelméről olvasunk, nincs benne olyan, hogy x időpontban átvonultak az országon, vagy betelepedtek hozzájuk a romák.


Olyan gyanúm van, hogy ők is a népvándorlás során (amikor az emberek átjöttek Afrikából, először India, Kína felé mentek, aztán fordultak nyugatnak) csapódtak egyik-másik nagyobb népcsoporthoz, és ahol azok letelepedtek, ott maradtak ők is. Magyaroknál, olaszoknál, spanyoloknál stb.Csak ők megőrizték sajátos nyelvüket, kultúrájukat, szokásaikat, ezért tűnnek tőlünk elkülönült népcsoportnak.

2011. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Indiából jöttek. És vissza is mehetnének. Én már voltam ott. Mindenhol szemét, a halottakat a Gangeszba dobálják, ezért egy tipikus indiai csendéletet úgy kell elképzelni, hogy három oszladozó hulla közt mossa a fogát az indiai nénike, aztán néhány döglött elefánton és tehénen átlépve hazamegy a pereputtyhoz. Szóval a hagyományokat nagyjából őrzik itthoni romáink. (ezer bocs, ha most India szerelmeseit kiábrándítottam. Vannak ott szép dolgok is. Pl a Taj Mahal, a Taj Mahal. Na, meg ott a Taj Mahal is. Többet nem tudok.
2011. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
84%
büdösek
2011. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
16:58-as válaszolónak: teljesen igazad van!
2011. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
mit képzelsz... hiszen ők az olasz herczegek:D
2011. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!