Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek idovel...

Szerintetek az emberek idovel meg fogjak unni a kozossegi oldalakat es az egymas utan kutakodast?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az IWIW-re, Myspace-re, Facebookra, MyVIP-re stb. Nem fog ez elobb-utobb unalmassa valni? Akarhova megyek, nincs olyan nap, hogy nem hallanek ezekrol az oldalakrol.
2011. jan. 21. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, nálam nem fő téma egyik sem, egyébként is csak fb-n vagyok fent, kutakodni nem szoktam mások után, de azért arra jó, hogy nagyjából tudjam, kivel mi van. Szóval én nem hiszem hogy megunnám.
2011. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

még egy darabig nem

hatalmas lehetőségek rejlenek még benne...(üzleti stb.)

2011. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Amikor bejelentkeztem, naponta látogattam az iwiw-et, a facebook-ot,a hi5-öt, a netlog-ot, a hotdog-ot, ma már jó, ha hetente belenézek valamelyikbe.
2011. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem megunásról lesz szó, hanem "normalizálódásról".


A közösségi oldalaknak van értelme, és sok esetben hasznosak is lehetnek.


Szerintem egy idő után kevésbé lesz divat és átalakul egy teljesen általános használati felületté.

Egyébként bizonyos körökben már most is az, mindenféle divatozás nélkül. Kollégáim is fent vannak, én is fent vagyok... és nem hogy nap mint nap nem kerül szóba, hanem nagyjából soha... ha valakit keresünk, vagy valakivel történik valami fontosabb dolog (házasság, gyerek, utazás, stb), akkor jól jön.


Ugyanígy volt ez a mobiltelefonokkal, az mp3 lejátszókkal, stb-stb... 10-15 éve a fél ország mobilba ordítozva járta az utcákat, hogy mutogassa, hogy van neki olyan... az ország másik fele meg hajtogatta, hogy neki ilyen nem kell, mert mekkora baromság, az embert ne zaklassák ha nincs otthon... stb.


Manapság mobillal menőzni a "legcikibb" dolgok egyike, mert mindenkinek van.


MP3 szintén... 10 éve egy csomóan a nyakukban hordták a 10 centis mp3 lejátszóikat, amire ráfért kb. 5 szám és ők voltak a menők... ma kinek tűnik fel, ha valaki mp3-at hallgat? Senkinek.

2011. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nem fognak kimennia divatból, mégpedig azért, mert az emberi természet (legalábbis az emberiség 90%-ánál) alapvetően olyan, hogy mindent tudni akar a másikról, mindig kiváncsi, mindig kutakodik...ugyanebből fejlődött ki a pletyka, stb., szóval a közösségi oldalak csak egy új formái ennek az ősi természetnek.....próbáltam nem személyeskedni, a jelenlevők természetesen abba a 10%-ba tartoznak xd
2011. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"próbáltam nem személyeskedni, a jelenlevők természetesen abba a 10%-ba tartoznak xd"


Engem ugyan nem zavar... attól vagyunk emberek, hogy ilyenek vagyunk.. persze igyekszem általában nem pletykálni (tényleg nem szoktam)... a fb-on meg konkrétan alig-alig vagyok fent, de attól még baromira érdekel, hogy kivel mi van :)


Való világtól is csak ment meg, hogy rettenetesen idegesít a bent lévő emberek stílusa és nem bírom nézni, de attól még baromira érdekel, hogy mi történik ennyi összezárt emberrel. :)

2011. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!