Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki a kisérőlevél?...

Hogyan néz ki a kisérőlevél? Mit kell, hogy tartalmazzon?

Figyelt kérdés
Álláskereséskor az önéletrajzhoz kell mellékelni kisérőlevelet is. Kérem segitségüket. Előre is köszönöm!
2009. jan. 29. 02:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A kísérőlevél egy személyes bemutatkozó levél. Fejléccel legyen ellátva: a cég neve és címe, ahová a pályázat beadásra kerül. A megszólítás, ha nem tudjuk az illető nemét és nevét Tisztelt Hölgyem/Uram legyen.

Az első bekezdés mindenképp a hivatkozás legyen.

Pl. Az XY újságban 2009. január 25-én megjelent hirdetésükre hivatkozva, mellékelten küldöm szakmai önéletrajzom, melyből kiderül, hogy rendelkezem az Önök által meghírdetettt ........állás betöltéséhez szükséges ismeretekkel.

A következő sorokban írd le, hogy mi a kiemelkedő oldalad, mit dolgoztál eddig. Itt lehet részletezni, hogy mi volt a pontos feladatköröd.

Egy-két hasznos mondat, amit beleszőhetsz a kísérőleveledbe.

Szeretem a kihívásokat, jól tudok csapatban közreműködni.

A munkakör betöltéséhez szükséges tanulmányokat, oktatásokat akadály nélkül tudom vállalni.

Olyan munkát szeretnék végezni, amely számomra stabilitást, folyamatos munkalehetőséget biztosít hosszú távon.

Ezeket persze bővítsd még saját gondolataiddal, illetve olyan infokkal, ami a betöltendő álláshoz kapcsolódik.

Elköszönő szakasz:

Bízom bennek, hogy szakmai felkészültségem felkeltette az Önök érdeklődésést és lehetőséget biztosítanak számomra egy személyes találkozásra, bemutatkozásra.


Dátum



Tisztelettel



X.Y.

elérhetőség


Alá kell írni feltétlenül!

2009. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!