Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romák egy része miért...

A romák egy része miért kötekszik és miért vernek meg ártatlan embereket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem a romák egy része kérdező, hanem nagy része. Sajnos a legtöbb roma erőszakos, verekedős, csaló, hazudoznak fűt-fát és még sorolhatnám milyen dolgokat tesznek. Nem csak ebben az országban, hanem más nemzetnek a kárára is tesznek sajnos. Egyszerűen nem értem hogy hogyan lehet ezt tűrni, és miért nem lehet már valamit tenni. Véleményem szerint ki kellene lakoltatni őket mondjuk amerikába, és majd az amerikaiak nem tűrnék el a viselkedésüket úgy mint mi magyarok, hanem kemény világ lenne ott nekik. Majd megtanulnák ott hogyan kell viselkedniük.


Egyébként már én is pórul jártam rendesen romákkal, mert számítógép alkatrészekkel foglalkozom és többször átvertek(keményen átvertek). Meg hát az iskolában is sokszor belémkötöttek, de nem csak belém. Volt hogy odajött egy romagyerek keménykedni, csapkodott bottal, erre felrúgtam úgy hogy a fél keze lesérült a betonon. És még volt egypár ilyen. Persze utána nekik állt feljebb, de engem nem érdekel, ha engem bántani mernek, én ütöm őket mint a répát, engem ők nem sajnálnak, én sem fogom őket, főleg hogy meg is érdemlik.


Ja, és tisztelet a kivételnek. Vannak ugyanis normális romák. Én is ismerek két roma családot és nagyon normálisak. Dolgoznak, nem káromkodnak, nem kötekednek, nem vernek át másokat, a gyerekeiket jóra nevelik, becsületességre. Sőt hát szégyenlik is hogy ők romák, ami természetesen érthető.

2011. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!