Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vesznek 30-40 év körüli...

Miért vesznek 30-40 év körüli nők élethű babákat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. dec. 1. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, amiért mások gyönyörű festményeket vesznek. Mert ezek műalkotások és jó rájuk nézni - mármint, akinek tetszik.
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia, megnéztem akét linlelt oldalt. Hát elég bizarr, főleg a vaterás. Elsőnek arra gondoltam, hogy biztos valamilyen csecsemőgondozási tanfolyamra kellhet egy ennyire élethű baba, de az árát nézve kizárt. Az olyanokon biztos a 80-as évekbeli kemény csesemőbabákkal gyakorolnak. Honnan tudod, hogy 30-40 év körüliek veszik?
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
64%
valahogy ilyen módon próbálják pótolni az igazit. Szerintem egyébként beteges, amikor úgy is bánnak vele, mintha élne.
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ugyan az a kérdés merült fel bennem, mint a másodiknak! honnan tudod hogy ők veszik?! Bár én azt sem értem minek és kinek ilyen baba és ilyen drága...
2010. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer volt a tv-be azthiszem hogy vett egy nő egy pár ilyen babát,és babakocsival elment vele sétálni, stb. szóval gyermekeként kezelte.
2010. dec. 1. 19:41
 6/10 anonim válasza:
Hát ez elég durva én még ilyet nem is hallottam és ha őszinte akarok lenni soha nem is láttam még ilyen babát.
2010. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt a tvben.Akik elveszítették a gyermeküket, azok vették.Elvileg azért, hogy segítsen feldolgozni a gyászt.
2010. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja,köszi :/
2010. dec. 2. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez, mondhatni gyógyászati segédeszköz. Általában olyan nők vásárolják, akiknek meghalt a babájuk; az, hogy törődnek ezzel a babával, segíti feldolgozni a gyászt.
2010. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hello..én személy szerint ismerem a rebornokat,ugyanis nekem is van jó pár:)) sok babakészítőt is ismerek--igaz hozzáteszem a magyarországi készítők még csak gyerekcipőben járnak a technikát tekintve...az én babáim Ausztráliában készültek..igaz én teljesen más céllal vásároltam őket,hiszen Babagyűjtő vagyok,jelenleg is Kiállításom van 238 babával,persze ebből csak pár darab a reborn,mert "mindenevő vagyok"...és nekem van 2 gyermekem is (mindeketten kislányok...így megcáfolom hogy mindenki gyerekpótlásra vesz ilyen babákat...viszont én is olvastam róla ...természetesen előfordulhat ilyen "cél" is...de mivel ebben a körben mozgok,nem fogjátok elhinni de akik ilyen babákat vettek azoknak nem hogy egy de TÖBB gyeremeke is van...egyik kedves rebornkészítő ismerősömnek például 5 gyermeke van,és ez azért is fontos mert ilyen baba elkészítésénél fontos a tapasztalat...a festéshez...több oldalról lehet megközelíteni a témát...én inkább a művészi oldalát fogtam meg...mert hatalmas különbség van egy jól megfestett reborn és egy kezdő reborn festési technikája között...itt a cél mindig az hogy minnél élethűbben adják vissza a csecsemő megjelenését.Ezekkel nem játszanak ám(én sem)...olyanok mint aképek vagy egyébb tárgyak...dekorációs vagy gyűjtőtárgyak.Egy hobbi:))Csak teljesen más sztereotípia alakult ki erről a műfajról...de nyugodtan kérdezhetek hátha tudok válaszolni,én nem készítek ilyen babákat de ismerem őket:))..
2011. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!