Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon be lehet állítani...

Facebookon be lehet állítani hogy egy adott személy abszolút ne tudjon rólam?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt arra, hogy abszolút ne tudjon róla hogy én fent vagyok és lehetőleg a későbbiekben se. :D
2010. nov. 23. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy -most figyelj- NEM regisztráltam
2010. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
nem lehet .
2010. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de lehet...

profil>adatvédelmi beállítások>orr alul lesz egy piros fekete kör, mellé írva hogy tiltólisták, ott letilthatsz bárkit

2010. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: tehát ha ő beírja a keresőbe a nevem nála nem ad ki semmilyen találatot? Vagy ilyenkor mi van?
2010. nov. 23. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a keresőbe beírja attól még látni fogja mert az ismerőse vagy...így még lát téged. Csak nem fogja látni mit csinálsz, miket írsz üzenőfalra, miket postolsz, és azt se hogy fenn vagy.
2010. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
(L)
2010. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem. hogyha letiltasz valakit, az nem láthat téged a facebook-on, nem tud rádkeresni, az adatlapodat semmilyen formában nem láthatja. azt gondolhatja hogy törölted magad fb-ról.
2010. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is tiltottam, és még az ő adatlapja is eltűnt :D
2010. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!