Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni velem? 22/l

Figyelt kérdés
(legyél jól szituált, normális)
2010. nov. 8. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"A jól szituált miért fontos a beszélgetéshez?"


Erre én is kíváncsi vagyok. Ha már beszélgetni szeretsz, akkor erre is válaszolhatnál.

2010. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Amennyiben ez a szó csakis a külső megjelenésre vonatkozik (azt nem tudom pontosan)visszavonom.

De én itt nem arra gondoltam.

2010. nov. 8. 23:58
 13/18 anonim ***** válasza:
22 évesen azért nem árt, ha a szavak jelentésével tisztában vagy. Ha meg nem, akkor ne használd őket. Amúgy biztos, hogy nem 12 éves vagy? Itt bezsélgetőpartnereket keresni msn-re? Hát, nem tudom...elég gyerekes dolog.
2010. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amennyiben ez a szó csakis a külső megjelenésre vonatkozik"


Nem csak arra, hanem az anyagi helyzetre is. Akkor viszont még gázabb. Gondolom tudod hogy hívják azokat a lányokat akiknek csak a pénzes pasik kellenek.

2010. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én tényleg csak a normális, intelligens szinonínmájaként használom ezt a szót. De itt az ideje törölni a mentális lexikonomból, mert menten lek...áznak.
2010. nov. 12. 15:12
 16/18 anonim ***** válasza:

"itt az ideje törölni a mentális lexikonomból"


Ne csökkenteni kell a szókincsedet, csak megtanulni a kifejezések jelentését.

2010. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
mostmár elvetted a kedvem ettől a szótól:D
2010. nov. 15. 08:29
 18/18 anonim ***** válasza:
aktuális ez még most is 2 évvel később?
2012. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!