Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anglia egy ilyen kegyetlen...

Anglia egy ilyen kegyetlen disztopikus rideg hely?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Vloggerek, youtuberek videoiból mindig ez jön át, szinte mindig megtámadják őket (igen, gyakran gyerekek is!!!)


ma 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a videókat. De azt biztosan állíthatom, hogy nem mindenki szeretne valami random YT vlogger videójában szerepelni, és ezek közül többen nem udvarias körmondatban fogják ezt kifejezni. Illetve lehet, hogy azzal kezdték, csak az kedves vlogger leszarta és ezért drasztikusabb eszközökhöz folyamodtak (magic of editing). Illetve annak is van esélye, hogy fake az egész a kattintásért.

Egyébként valós tapasztalatokért utazz oda 1-2 hónapra és hagyd el a turistás részt.

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végigkattintgattam a videokat. Nekem az tűnt fel, hogy a TV-s híresztelésekkel szemben, ami szerint már kábé mindenkit felfaltak a "migráncsok" nyugaton, a videokban alig látni színesbőrű embert az utcákon. Elvétve akad 1-1, de kábé nagyítóval kell keresni őket. Még az a kötekedő kapucnis is fehér ember volt, nem színesbőrű.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Igen, túl van lihegve. Az angolok is úgy látom mindig is kapók voltak a suttyó proli viselkedésre, lásd az angol huliganizmust például.

ma 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Londonban élek, vannak gáz helyek, én is olyanban lakok, de most őszintén mit vársz egy youtubertől? Szép és nyugis részeket mutassa, Anglia kedves arcát? A kutyát nem erdekelné,senki nem nézné meg. Balhé kell bele, szörnyű, dühítő történetek. Ez főleg angoloknak készítette akik tudnak rezonalni ezekkel, nem országimázs a célja. Ebből nem lehet megismerni Anglia igaz arcát
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


Mi Anglia igazi arca?

Ott miért zűrös ahol te élsz?

ma 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Angliában az általam ismert zűrös helyek mind azért azok, mert ott élnek többségben a bevándorlók keletről. Leginkább arabok. (Nem a #4-es válaszoló vagyok.)

Szerintem Anglia leginkább autentikus arca, az a vidékiesebb része. Például szerintem Dorset-et és Somerset-et járva sokkal jobban megismerheted az angol kultúrát és az angol embereket. A legangolosabb város szerintem Bath, és szerintem a világ egyik legszebb városa is, pedig éltem már több országban, láttam sok helyet a világon. Firenze, Porto, Edinburgh és Bath maradnak meg mégis a legjobbnak számomra. London amúgy is annyira kevert város minden szempontból, hogy butaság az alapján megítélni Angliát. Az már inkább világváros, semmint angolváros.

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


A videókban szereplő városok többynire északi városok. Manchester, Liverpool stb. Ezek miért nem autentikus angol városok, és miért csak egy-két város az?

ma 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!