Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Mohu Repont -os automatáknál...

A Mohu Repont -os automatáknál a visszaváltás során miért állítottak működésbe kétféle mechanizmusssal működő automatát?

Figyelt kérdés
A jobbik fajta a falba van építve és hosszú szalagon viszi befelé a dolgokat, jobban befogadja a dolgokat míg a másik egésze az üzlettérben van és állandóan valami problémája van ami miatt nem akarja bevenni a dolgokat. Pl csak fentről tudja beolvasni a vonalkódot, ha össze van nyomódva a palack kissé azt is érzékeli. Állandóan megtelik. A múltkor előttem ürítették ki. Miután elkezdtem beváltani rövid időn belül azt írta ki megtelt a 4. gyűjtő az üveg hívja a személyzetet. Attól, hogy megtelt az üveg miért nem lehet a fémbe és a műanyagba továbbra is dobálnom miért kellene nekem még 1 órát várnom mire újra kiürítik az üveget, hogy folytatni tudjam?

tegnap 23:14
 1/1 anonim válasza:
Mert a jobbat a norvégok tervezték, akiknél nem csak propagandabullshit meg kötelező EU-s előírás a fenntarthatóság és újrahasznosítás, az utóbbit meg az amerikaiak, ahol a mai napig nem metrikus rendszert és SI mértékegységeket használnak. Technológiában meg akkor járnak csak élen, ha azzal pusztítani lehet vagy trükkösen üzleti előnyhöz jutni. Jelen esetben méretüknél és kialakításuknál fogva csupa olyan helyre berakni, ahova a másikat nehézkes lenne. A többivel meg már nem ők szívnak, tőlük megrendelnek több ezer darabot sokmillió dollárért és az ilyen logikátlan tervezési baromságok levét már a dolgozók meg a visszaváltani akaró lakosság issza.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!