Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az RTL-en az...

Tetszik nektek az RTL-en az Árulók, vagyis Gyilkosság a kastélyban című műsor?

Figyelt kérdés

Véletlenül néztem bele, és nagyon csodálkozom, hogy egy ilyen ízléstelen, bóvli műsorba elmegy szerepelni egy nagyon jó bemondó és a többi hasonló ember. Azt láttam, amikor a temetőben rendezték az úgynevezett szórakoztatást. Hát már semmit sem tartanak tiszteletben? Kicsúfolják a temetést és a halottakat?


Nyilván többé ebbe a műsorba bele sem fogok nézni.



#ízléstelen #Árulók a kastélyban
ma 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt a kertv sosem ízléssel kultúrával hódít , azért ad le néha tudás alapú vetélkedőt mert azt néző piti % is látja a reklámokat . Azok a pénzek extra nagyságrendűek, van aki megmondja pl Sváby hogy napi 1 milka nettóba és megyek , míg mások kevéssel beérik addig is a köztudatban maradnak . Vadon Erős kilépett a megszokott rutinból, őket mozgatták hozták fura szerepbe , elzártan vetélkedtek 20 emberrel, senkivel sem beszélhettek stb . Ezt sosem tették eddig, nagy élmény , önismeret mert eddig azt hitték hogy milyen fixek vagy gyávák és beigazolódik valami új . Nekem érdekesebb mintha civilek vagy lefutott realitis Alekoszok tehetségtelen műmájerek Gáspár Majoros Kabát stb ficsúrokat mutogatnának . Semmilyen halál sem gyilkosság nem történt , ez a rítus érdekesebb mint a tiktokon látható moslékok .
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!