Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon a home office-b...

Magyarországon a home office-ban első sorban azt látja mindenki hogy ott munkaidőbe lehet lakást takarítani, gyerekre vigyázni, családra főzni, kutyát sétáltatni stb...?

Figyelt kérdés
szept. 16. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem
szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kifejthetnéd.


Mert én azt látom hogy a sok képzetlen lump, azért álmodozik mind full ho.-ról, mert azt hiszi hogy az erről szól.

szept. 16. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, hanem azt első körben, hogy nem kell utaznom, nem kell felöltöznöm, csipás szemmel pizsiben is el lehet kezdeni, második körben jön az, hogy igény szerint ülhetek fél órát a klotyón, nem kell szabit kivennem, ha békésen beteg a gyerek, és utolsó körben jön az is, amiket említettél, hogy ha elfogy a meló, csinálok valami értelmes házimunkát, vagy edzek.
szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

#2: mit fejtsek ki? Nem igaz, amit mondasz, és ehhez elég egyetlen ellenpélda (nekem pl. azért kell, ha oda kell mennem az óvodába a gyerekért).


A kutyát nem érdekli, mit látsz bele más fejébe.

szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

"Mert én azt látom hogy a sok képzetlen lump, azért álmodozik mind full ho.-ról, mert azt hiszi hogy az erről szól."


Nehanyaknak biztosan, masoknak meg nem. Nem lehet ezt altalanositani

szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nálam pl. teljesítménybér van, úgyhogy hiába vagyok itthon, muszáj dolgoznom. Ezt a család is tudja, mégis mindig rám marad a házimunka, mert én "úgyis itthon vagyok és ráérek".
szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 UlfOrmson válasza:
61%
sokan értelmezik így, ezért nem szeretik a munkáltatók. Én élveztem a home office-t, gyakran felkeltem korán (4-5 között), ha nem h.o.-ban vagyok akkor is olyankor kelek, és délután 2-re így végeztemis a munkával. Így sokkal több szabadidőm volt :)
tegnapelőtt 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Én inkább azt mondanám, hogy a home office enged némi rugalmasságot, amit nem mindenki tud megfelelően kezelni.

A legtöbb munkában vannak üresjáratok. Az irodában ezeket általában átbeszélgeti az ember. Otthon meg ez alatt lehet pl házimunkát végezni. Arra viszont vigyázni kell, hogy amikor meló van, akkor az ember tényleg melózzon.

tegnapelőtt 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez a lényege, gyakorlatilag el lóghatod a munka idő jó részét. Nyilván a cégek se hülyék, ezért nem is nagyon engedik, kivéve az olyan helyeket ahol nehéz embert találni.
tegnapelőtt 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezt az ellógás részt sosem fogom megérteni. Vagy egy munka, amit el kell végezni. Mi értelme lógni, ha közben meg nem nyújtom a teljesítményt és utána lebacnak...? Ha meg kész a munka, hol a lógás? Úgy kéne tenni, mintha csinálnék valamit?
tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!