Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az araboktól és...

Az igaz, hogy az araboktól és romáktól még a négerek is félnek?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat bizonyos emberektől, hogy az arabokat ès a romákat még inkább maguk a négerek is elkerülik. Azért mert a tudják, hogy a többségük még durvábban hajlamos az erőszakra akár fegyverekkel is mint ők maguk. És ha pont véletlenül valami bűnbandába futnának bele. Akkor azok eléggé képzet módon képesek őket is kivégezni. Mármint persze tisztelet a kivételnek, mert vannak minden népcsoportba normálisak. Itt most az erőszakos vagy kifejezetten bűnöző élet módot élő emberekről beszélek. De velük nem csak a normális néger de még a bűnöző sem húz inkább újat? Mert a négerek nem olyan erőszakos közegben nőnek fel gyerekkoruktól számítva mint az említett másik két népcsoport. Csak az arabokat még ki is képeztetik? Mert eleve a négerek között valamilyen szinten több a kulturált mint a romàk között, bár romák között meg több mint arabok között. Igaz elvileg az arabok között több van aki dolgozik. De mégis több az agresszív vagy éppen a már nem piti bűnöző. Viszont hiába dolgozik valaki ha ugyanúgy hajlamos az agresszióra. Nekem ugyanaz marad még ha nem lop akkor is. Ellenben nekem azokkal a romákkal nincs bajom akik esetleg nem dolgoznak. De nem is rabolnak ki másokat. Persze mindaddig ameddig nem a gyerekei életét veszélyezteti ezzel mert azt már el kell tartani. Ha bár a sima folyamatos kéregetőket sem szeretem annyira az tény, de inkább adok neki pár száz ft-t, minthogy bűnöző legyen később.

aug. 6. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miért félne egy népcsoport egy másiktól? Ez így értelmetlen. Én sem félek semmilyen népcsoporttól. Nyilván vannak olyan arcok akiket elkerülök, de egy komplett népcsoporttól rettegni nettó ostobaság.

A bűnbandák meg nyilván tartanak egymástól, tisztában vannak a határaikkal. Amúgy az aggresszió nem népcsoport függő dolog, inkább egyénfüggő. A mi sulinkban anno a legagresszívabb gyerek szőke kékszemű volt és a cigány tanulók is féltek tőle mert nem egyet jól meg is vert.

aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!