Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbb cigány ismerős, bántott osztálytársam volt hogy megtépett, (habár, nem sokra ment mivel mindig nekem sikerült szarrá vernem) aztán hazudott, sírt a tanár előtt áldozatot játszott. Tudni kell ez a lány 3 évig bántott, kiközösített , traumákat okozott. A többi c típusú osztálytársam, ármánykodott, ellenem, szart kevertek, egyikkel dealeltem cigi-ital kapcsán, nem hozta be, s így tovább. Nem vagyok rasszista, hiszen anyukám apukája is roma származású volt. Viszont eddig csak a rossz tapasztalatot szereztem velük. Nyilván nem szeretem ha bántják őket, de eddig legtöbbször azt éreztem ők bántják, baszogassák a fehéreket. Anyukámról tudni kell hogy semmi köze nincs az efajta viselkedéshez, vele csodás tapasztalatom van, mert nagyon szeretem. De a sulis, munkás, életben, nagyvilágban csak az uszítást érzem, és néha elkáromkodom magam de akkor nekem jönnek hogy én vagyok rasszista, meg "fajgyűlölő fehérlány" nem tudom ennek az okát. Pláne itt borsodban, igazán feltud menni a gyűlölködés skálája de legtöbbször ők bántalmazzák a magyart. Érdekel a ti nézőpontotok, véleményetek, előre is köszönöm.

aug. 3. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert neveletlen bunkó parasztok, és téged egy tökéletes célpontnak találnak, amit te hagysz is, hogy meg történjen. Verd le az egyiket, aztán a többi már csak bssiza fog vonulni hidd el.
aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vissza fog vonulni*
aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már agresszív de mindig sajnálták őket a többiek, vagy a tanárok legtöbbször én kaptam, mert ők "áldozatok" (tipikus borsodi iskoláról beszélek ahol összesen 4 en vagyunk magyarok egy 30 fős osztályban)
aug. 3. 15:24
 4/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
25%
Rasszista vagy, de még talán túl fiatal, hogy ezt megértsd. Tudod miért? Mert következetesen cigányokról és fehérekről beszélsz, holott nem cigányok bántanak, hanem rossz emberek.
aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Figyeld meg ezt az ígéretet, ami segíthet neked elviselni ezt a helyzetet!

Ezt a Teremtő ígérte meg!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

Képzeld el az életed, amikor megvalósul ez a prófécia.

Hamarosan!

aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 szoval mostantol ugy hivja oket hogy rossz emberek (/gyerekek)

szerintem sokkal jobban fog orulni mindenki foleg ok


amugy nem irtal konkretumot miert is tortenik ez szerinted?

mert kevert raszu vagy? Vagy mert feher? Vagy egyeb valos ok is van?

vagy pusztan az emliett dolog hogy agyilag rosszak es ennyi?

aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

"baszogassák a fehéreket."

Neked ez nem hasogassa a füledet?

aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!