Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gáz, ha valaki tortát...

Miért gáz, ha valaki tortát kap a névnapjára?

Figyelt kérdés

Másik kérdésnél nagyon lenézően írtak arról, hogy minek kap névnapjára valaki tortát, azt meg lepontozták, aki azt írta, hogy náluk ez a szokás.


Ennyire gáz lenne, ha valaki a névnapot is rendesen megünnepli a családdal meg tortával?



júl. 30. 13:47
 1/4 Metionin ***** válasza:
71%
Nem gáz ha az a szokás náluk. A kérdésben sem ez volt a probléma, hanem hogy eleve nem is volt szokás a torta, mégis kapott a névnapos jóval a névnapja után meg a másik születésnapos, az aznap születésnapos meg nem. A megkülönböztetés volt gáz, nem a torta.
júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az családi probléma, én általánosságban beszélek erről. 🤷🏼‍♀️
júl. 30. 14:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a másik kérdés, mert én a húggal szimpatizálok. Csak nem tudom kiírni oda, mert a mozaikcsaládos anyukák már eléggé lepontozták a százalékaimat.
júl. 30. 14:27
 4/4 Metionin ***** válasza:
Általánosságban miért lenne gáz? Családfüggő, hogy mennyire kerítenek feneket a dolgoknak. Van ahol szokás a torta, ajándék, köszöntés, buli stb. van ahol nem.
júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!