Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kulturális programok, helyek...

Kulturális programok, helyek Budapest környékén, ahova egyedül is mehet az ember?

Figyelt kérdés

Nem igazán akad társaságom, ami nem is zavar, csak így is járkálnék mindenfele.

Különböző kulturális programokat keresnék, ahol nem szükséges az, hogy valaki társaságban érkezzek.

Múzeumok, kastélyok, várak, és ezekhez hasonló dolgok érdekelnek főként.

22/L, de igazából az ott megforduló korosztály kérdése nem fontos számomra, csak néhányszor jártam már úgy, hogy elmentem egy eseményre, ahol rajtam kívül csak nyugdíjasok voltak, és mindenki engem nézett.



júl. 25. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából ne foglalkozz azzal, ha megnéznek téged, engem is néha megszoktak. Bárhova mehetsz egyedül.

Amit én alapvetően tanácsolok, hogy mindig nézegesd a múzeumok oldalait, ott szoktak különböző eseményekről és kiállításokról írni. Illetve alapvetően külföldieknek vannak ilyen listák, hogy "top things to see in Budapest" és egyebek. Ott is vannak olyan eldugott kis gyöngyszemek, amikről korábban nem is hallottam, pedig budapesti vagyok.

23/L

júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!