Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Magyarországi nudista stra...

A Magyarországi nudista stra ndokra, miért csak a borzalmas kinézetű prolik járnak, akik még ráadásul kötekedőek is?

Figyelt kérdés
Ebben az évben sokat jártam külföldre nudizni. Akik ott nudiznak normálisan néznek ki. Nők, férfiak egyaránt. Normálisan viselkednek. Most hétvégén elmentem egy itthoni nudista strandra, de amit ott láttam az szörnyű volt. Igazi rossz prolik, akik nem tudnak viselkedni. Fél óra után ott is hagytam az egészet. Úgy döntöttem csak külföldi nudizás jöhet szóba, mert ezekben az itthoni nudi helyekben semmi élvezetet nem látok.
júl. 9. 12:00
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Mit értesz az alatt, hogy nem tudtak viselkedni?
júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kiprolizta magát, ennyi az egész. Nem akar tudni semmit.
júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Mert gátlástalanság kell hozzá és olcsó is.
júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

"Most hétvégén elmentem egy itthoni nudista strandra"

"mert ezekben az itthoni nudi helyekben semmi élvezetet nem látok."


A második idézett mondatod alapján arra következtetnék, hogy legalább 8-10 nudistrandon voltál már szerte az országban, és mindegyiken ugyanezt tapasztaltad kivétel nélkül, de sajnos az első idézett mondatod erőteljesen cáfolja ezt. Így nem tudom mit gondoljak az észrevételedről azon kívül, hogy egyetlen esetből általánosítasz következtetést az összes többire, ismeretlenül.

júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!