Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolciak! Mi az ideális...

Miskolciak! Mi az ideális környék,ahol albérletet bérelhet egy egyetemista?

Figyelt kérdés

Főleg a miskolciakat kérdezem,ugyanis ha minden jól megy ősztől oda fogok járni egyetemre es nem igazán ismerem Miskolcot(egyszer voltam Tapolcán meg s barlangfürdőbe).

Nyilvan fontos hogy megfizethető legyen az albérlet,de 50 kilós 160 centi magas lány létemre inkabb elkerülném a gázos környékeket.

Illetve a Tiszai Pályaudvar és környéke mennyire gázos(vonatozni fogok)

18l

Előre is köszi a valaszokat!



jún. 21. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az avas 2. ütem van legközelebb az egyetemhez. Vannak problémás utcák, de vannak benne jobb helyek is. Elsősorban a ház és környéke mérvadó.
jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Dél-Kilián, egész lakható, barátságos környék. Igaz az Egyetemtől kicsit messze van.
jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elistvan ***** válasza:
100%
Petneházi környéke, (sok busz jár arra). Illetve ha laknék és lenne hely akkor a Kórház és a Búza tér között valahol mert nyugis.
jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A Tisza pályaudvar és környéke nos... mondjuk úgy, nem a város legszebb környéke. Biztonsági szempontból a pályaudvaron mindig vannak vasútőrök meg rendőrség, szóval emiatt nem kell aggódni. Vannak viszont perui indiánok is, meg kéregetők, de ez ilyen hely.


Egyébként egész jó a tömegközlekedés, így akár nézelődhetsz mondjuk Felső-Majláthon is, annyi, hogy így nyílván átszállással és több időbe kerül eljutni az egyetemre. De ha cél, hogy kb. 20 perc legyen busszal, akkor az Avas, vagy a "Tapelág" (Miskolctapolcai elágazás, az Avas alja lényegében) vagy amit írtak, a Petneházy utca környéke (a Tapelág előtti buszmegálló) meg a belváros, az Arany Corvin, Király utca környéke.


Búza tér meg a Megyei Kórház között is nézelődhetsz, onnan konkrétan közvetlenül van buszjárat. 2, 12, 22, ezek a buszok mennek az Egyetemvárosba, a 31-es a Tiszai pályaudvarról megy az Egyetemvárosba. Legalábbis régen így volt, aztán ha jól emlékszem a Petneházy-tól ugyanazon az útvonalon ment mint a többi. A 2-es busz Miskolctapolcára megy, nem mindegyik járat megy be az Egyetemvárosba. A 12-es a Repülőtértől indul, a 22-es meg a Centrumtól).


Ha megnézed a buszok útvonalát, és fontos, hogy hamar beérj, akkor ezeknek a buszoknak az útvonalához közel keresnék albérletet.

júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ugyanilyen paraméterekkel költöztem 18 évesen az Avas2be. Szó szerint senkit nem ismertem és felköltözéskor voltam másodjára a városban. Soha, semmilyen atrocitás nem ért, nemhogy az Avason, hanem egész Miskolcon sem. Pedig 2 évig laktam ott, hetente legalább 3x mentem haza hajnalban egyedül. Nem kell félned szerintem.

Ha egy jó tanácsot megfogadsz, minél hamarabb beköltözöl valamelyik koliba, mert tényleg szuper a társaság, kár lenne kihagyni. Talán ennyit bánok az egészben, hogy nem költöztem be hamarabb. Albérletben lakhatsz még rengeteget, de koliban azért nem.

Sok sikert kívánok neked, ha lenne további kérdésed, írj nyugodtan.

21L

júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!