Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tud jó, és olcsó szalagavat...

Ki tud jó, és olcsó szalagavatónak való helyet?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag tágas, ahol sok ember befér (az még jobb, ha le is tud ülni), és ehhez viszonyítva olcsó helyet keresünk. Örömmel várok minden tippet.
2009. jan. 3. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapest vagy vidék?
2009. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh, bocsánat Budapest.
2009. jan. 3. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk anno a KEK-en volt, a Móricz körtértől nem messze, több suli is ott szervezi, tágasnak elég tágas, leülni is lehet, az anyagiakat nem én szerveztem, de mivel ott több suli is szervezte és szervezi, gondolom, nem lehet drága hely. A Dózsának évekig a PeCsában volt a Városligetben, idén kivételesen nem, de idén több pénzt is költöttek rá, de úgy tudom, volt valami ismerős, aki levitte az árat, de a PeCsa még így is olcsóbb volt, csak ott kicsi a színpad, bár leülni sokan tudnak.

Nagyobb közösségi házakat központokat lehetne még megkérdezni, a MOM nem tudom, mennyiért adná ki, de szép nagy színpada van, és sok ülőhely. Meg lehet kérdezni Újpesten az Ady művházat is, ott is viszonylag nagy a tér, gondolom, székeket is tudnak biztosítani, mi gólyabált szerveztünk oda középiskolában, nem került sokba.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, amik úgy nagyobbak, és szoktak ilyen rendezvények lenni, vagy más nagy létszámú rendezvények.

2009. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. jan. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!