Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet valakinek lelkiismeretfo...

Lehet valakinek lelkiismeretfordulása hogy nem tanul?

Figyelt kérdés
olyan érzés mintha enyhe hányingerem lenne de mégis érzem hogy lelkileg terhel meg. főleg akkor kezdődik amikor folyékonyan nem tanultam meg valamit.
2009. jan. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lelkiismeretfurdalása.

De amit írsz az valami más (vagy más is)...hányinger....beteltél, elég volt...nem tudsz többet befogadni lelkileg.

Hogy most az anyagból-e elég, vagy abból, hogy túl szigorúak esetleg hozzád és elég volt a bírálatokból....azt talán te jobban megtudod állapítani.

2009. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szedek drogokat nem vernek meg semmi hanem egy sz@r érzés sztem lelkiismeretfurdalás amikor nem tanulok meg valamit teljesen folyékonyan, azért irtam ki a kérdést máshogy mert nem voltam biztos benne hogy van olyan hogy tanulás miatti lelkiismeretfurdalás azért van ott a lehet szócska
2009. jan. 3. 19:15
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szedek drogokat nem vernek meg semmi hanem egy sz@r érzés sztem lelkiismeretfurdalás amikor nem tanulok meg valamit teljesen folyékonyan, azért irtam ki a kérdést máshogy mert nem voltam biztos benne hogy van olyan hogy tanulás miatti lelkiismeretfurdalás azért van ott a lehet szócska az elején
2009. jan. 3. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor én se tanulok, és nekem is szokott lelkiismeretfuradalásom lenni. Ilyenkor leülök és pl törizek egy órát. Másnap sokkal jobb h magabiztiosan ületek a padban, és nem kell lapítani hogy fel ne szólítsanak... Szóval sztem ha átnézed az anyagot, utána elmúlik. Nekem legalábbis.
2009. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen , én nagyon stresszes tudok lenni suliban , még akkor is ha tanultam , kevés az onbizalmam :( van amikor annyira rástresszelek hogy a kajára se tudok gondolni .
2009. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem is pontosan ilyen
2009. jan. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!