Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a vélyeményetek az Operetts...

Mi a vélyeményetek az Operettszínház előadásairól?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még senki nem válaszolt, az Operettes fórumokon megállás nélkül írnak. Én vidékről csak ritkán jutok el az Operettbe, évi egyszer-kétszer, de szeretem nagyon. Legutóbb a Szentivánéji álmot láttam, na mondjuk az nagyon nem tetszett, unalmasnak találtam.
2010. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én amikor csak tehetem járok, már rengetem mindent láttam, mindet imádtam :D
2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon színvonalasak én már láttam a Miss Saigont,a Rebbecát meg a Rómeó és Júliát és szerintem mindegyik nagyon jó volt de szeritem az sem mindegy hogy kit kapsz szereposztás ügyileg!!
2012. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kis Macska válasza:
Szia :) Nem nagyon van olyan amit ne néznék szívesen! :)
2014. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Imádom őket!! A Rómeó és Júlia a kedvenc de láttam már a Ghostot a Szépség és a Szörnyeteget Elisabethet Rebeccát Mozartot Rudolfot Csókos asszonyt és asszem ennyi :D ja és a Szép nyári napot. Volt amit neten néztem meg (pl amit már nem is játszanak) de élőben is többet láttam és csodás volt! Legközelebb a Famere megyünk :)
2015. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!