Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A melegek miért beszélnek...

A melegek miért beszélnek olyan furán?

Figyelt kérdés
Főleg a férfiak..,olyan nyálassan vagy nem tudom!Megjátszák magukat,hogy igy beszélnek vagy ez a következménye,h melegek?
2010. okt. 10. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek kb 5%-a meleg. Te pedig csak a sztereotipikusokat látod, mert a többin nem látszik. De te egy hülye vagy, és ezt a sztereotipikus viselkedést kivetíted az összesre.
2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nézd...,én nem sértegettelek,sőt le sem hülyéztelek,szóval tisztelj már meg annyival hogy Te sem teszed!Kivetitem,mert aki affektálva beszél az már gyanús,persze lehet nem meleg,de számomra akkor is fura...
2010. okt. 11. 22:27
 13/14 MrPifta ***** válasza:
Nekem, mély, dörmögő hangom van. Brummm!
2012. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

Megjátsszák. Ismertem egy meleg srácot, ő is ezt csinálta, bár nem annyira idegesítően. Egyszer aztán egy házibuli után reggel másnaposan kelt fel, és ugyanolyan férfiasan, dörmögve, "mogorván" beszélt, mint bárki más ilyen állapotban. Vicces volt. :)


Szerintem egyébként nagyon idegesítő ez a jellegzetes meleg beszéd, mimika, mozgás, ahogy az öltözködés, ékszerek stb. terén is a tipikus meleg dolgok. Nem tartom őszinte embernek, aki valamilyen divatot követ.


Aki viszont a saját neméhez vonzódik, de egyébként normális beszédben, viselkedésben, öltözködésben, azzal nincs bajom.

2016. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!