Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 12 évesnek minek szilveszt...

Egy 12 évesnek minek szilveszteri buli?

Figyelt kérdés
A lányom barátnője tart(12)
2008. dec. 28. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most ez attól is függ, hogy mit neveznek ők bulinak.

Ha a szülők is otthon vannak, akkor szerintem ezzel semmi gond nincs. Nekem fiam van, és ha ő akarna ilyet 12 évesen, vagy valamelyik barátja tartana, akinek a szüleit ismerem, akkor simán elengedném. Nyilván olyan bulit nem engednék, ahol semmi felnőtt nincs. De gondolj bele, a szülinapi zsúrt is bulinak mondják már a gyereke, amire már az ovisok is el szoktak menni, ők is tartanak.

Én 12 évesnek kb. olyan bulit tudok elképzelni, hogy kóláznak, együtt nézik a tévét, társasoznak, zenét hallgatnak, ha lányok akkor kisminkelik egymást cseverésznek, vihorásznak, stb, gyerekpezsgőt isznak, éjfélkor esetleg egy korty rendes pezsgőt is (úgyis meg akarják kóstolni). Kb. ennyi. Amúgy nem tudom mi a gond ezzel a gondolattal. Ha a szülők otthon vannak, és nem piálnak be a gyerekek, akkor szerintem teljesen jó ötlet, főleg, ha még ott is alszanak a gyerekek, akkor ez még segítség is a többi szülőnek, ők el is tudnak menni valahová ha van kedvük, és felváltva vállalhatják a partiszervizt :)

2008. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy ha már eldöntötted, hogy neked ez nem tetszik, és nem is fogod elengedni a lányod, és már megvan róla a véleményed, akkor minek írsz ki kérdést?

Mondjuk a szilveszter pont, hogy nem családi ünnep, az a karácsony.

2008. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 évesen a szülőkkel buliztam, sőt, már korábban is. Mármint nekik volt összejövetel, és a többi gyerekkel játszottunk. Aztán úgyis kidőltünk, és lefektettek aludni az egyik szobába. De ennek 20 éve :)

Amúgy attól függ, hogy milyen "buli". Mert ha a többi 12 évessel vannak, max mondjuk 11-14, akkor miért ne? Persze csak ha van ott velük valaki aki tud rájuk vigyázni. Egy olyan "kirakom a szüleimet, indulhat a buli" partira én sem engedném el se fiamat se lányomat.

2008. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még én is otthon töltöttem a szilvesztert, vagy ha nem otthon akkor családi körben buliban. Éjfélkor egy pohár pezsgő ( vagy kettő) és kész, mi is elvoltunk. Aztán 14 fölött már én is elmentem baráti körben szilveszterezni, az utolsó, amit otthon töltöttem az a 1999-2000 volt, akkor spec. emlékszem meg is néztem mind a két számítógépet, h rendben átállt-e 2000-re.
2008. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!