Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amennyiben te dönthetnéd el,...

Amennyiben te dönthetnéd el, hogy milyen módon legyenek szabályozva a dohánytermékek használata, milyen törvényeket hoznál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is legális lenne a dohánytermékek használata.
Közterületen tiltott, bárhol máshol legális lenne a dohánytermékek használata.
Illegális lenne a dohánytermékek használata.
Egyéb (fejtsd ki egy válaszban)
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Közterületen ott lenne tiltott, ahol sokan vannak és nem lehet elkerülni (pl. közlekedés, étkezés, vásárlás, szórakozás, stb).

Magánterületen pedig ott, ahol másokat veszélyeztet (pl. gyereket).

2022. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Isti22 ***** válasza:
94%
Én liberális vagyok, úgyhogy csak annyiban korlátoznám a dohányzást, hogy súlyosan egészségkárosító tevékenység lévén kijelölt helyeken lenne csak végezhető.
2022. okt. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tiltanék senkinek semmit, mindenki úgy lesz öngyilkos, ahogy akar.

DE: mindenkinek (18 év felett) kötelező vérvétel 6 havonta a dohányzás ellenőrzéséhez, és akinek kimutatható nikotin van a vérében, annak 250% TB-t kell fizetnie az utolsó pozitiv labor eredménytől számított 12 hónapig (tehát minden 100 Ft helyett 250-et) A TB nemfizetés akár börtönt is jelenthet, kényszer elvonással együtt.

Szerintem nem sokan cigiznének :)

2022. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

3-as, a TB eleve hulyeseg, ki sem hasznalja az ember. Miert kellene a dohanyosokat ilyen baromsaggal buntetni? Es az alkoholistak, drogosok, vagy te, mert mondjuk beulsz az autodba (kipufogo gaz)?


Igen, TE csak ennyire vagy elmebeteg.

2022. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem h.lyeség amit a 3-as ír, így kéne csinálni. Menj ki Amerikába, majd visszasírod az itteni TB rendszert :D
2022. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Isti22


Buszmegálló, pályaudvar, stb most sem lehet. Csak a kutyát nem érdekli. Pontosabban annyit foglalkoznak vele hogy sokszor a tilos dohányozni tábla elött gyújtanak rá.

2022. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is liberális vagyok, de betiltanám a picsába az egészet.
2023. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!