Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik fel, hogy...

Csak nekem tűnik fel, hogy mintha több alkoholista alak szédelegne mostanában az utcákon?

Figyelt kérdés
Olyan kerületekben is tapasztalom (pl Budán), ahol eddig nyoma sem volt. A minap is a Margit híd budai lábától Buda felé leszólít egy alkoholista, majd elküld az anyámba, mert nem veszek neki Gyrost, illetve tovább haladva a parkban lehúzott gatyával öntudatlanul fetrengenek. Ilyen jelenségekre nem emlékszem eddig, pedig itt élek 10 éve. Tényleg változik ilyen módon az utcakép, több ilyen alak jelent meg mostanában? Mi lesz így télen?
2022. szept. 9. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mi lesz télen? Megfagynak.
2022. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg a semmirekellő.
2022. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Hát még ha csak alkoholisták... Félőbb a drogosok egyre nagyobb jelenléte...


Amúgy most ritkán járok butapestre, de amikor járok, nekem inkább az tűnik fel, hogy milyen sok, vagyis egyre több az elhízott, kövér ember... Régen nem volt ennyi...

2022. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább drogosok azok. Szerintem abból sokkal több van, mint alkoholistából.
2022. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha megfagynak, az önhibájukból lesz... A piára költött pénzt költhetnék a fűtésre is....
2022. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!