Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jellemű ember az, aki...

Milyen jellemű ember az, aki a közösségi oldalakra képes több 100 képet is felrakni magáról?

Figyelt kérdés
Normális, hogy ennyire kitárulkozik, és az életének szinte minden pillanatát megosztja másokkal?
2010. szept. 19. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Kicsit túlzásnak tartom ,mert láttam olyan valakit is akinek 200 tól több képe is fent volt.

Szerintem túl nagy önbizalma van egy ilyen embernek.

Amit kicsit irigylek is. :)

2010. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom valamivel dicsekedni akar...elég szánalmas..
2010. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Milyen lenne? Ebből nem lehet megitélni.

Különben is mi lesz attól ha látnak róla képeket, de most komolyan? Vannak olyan emberek akik nem szégyellik magukat és nem ezt érzik kitárulkozásnak hanem mást. Minden ember máshogy gondolkozik. Én úgy gondolom hogy attól mert lát rólam x képet valaki még nem kerül közelebb hozzám. Ellenben pl nem becézgethet nem fogdoshat, amit pedg az emberek másik fele hagy mindenkinek. Na akkor most mi van?

2010. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha ez neki jó, akkor téged miért zavar?
2010. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon türelmes ember lehet az ilyen :) én nem bírnék ennyi képet felrakni... ezenkívül biztosan izgalmas és tartalmas az élete, ha van róla ennyi fénykép... irigylem az ilyeneket én is :)
2010. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen emberek általában csak magukat szeretik igazán.
2010. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

sajnos rólam is van fenn jópár kép a fészbukon, de azokon másokkal együtt szerepelek, nem is én jelöltem be magamat rajta. egy diákkonferencián készültek.


amúgy nem normális, hogy ennyi képet tesz fel, sztem nem sok értelme van.

majd ha netán fenn lesz az egyik képével napikakin, akkor majd siránkozik, de arra nem gondol, hogy ő volt a hülye, hogy felpakolta a fél életét az iwiwre vagy a fb-ra.

2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nagyon sok képe van fent akkor szerintem = szereti magát fényképez(tet)ni + sok haver/barátnője van akiknek megoszthatja(idegeneknek plusz 50 aligismerősnek senki nem tölt fel annyit).
2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BeerHunter ***** válasza:

Azt, hogy milyen jellemű, ebből nem tudhatod meg.

Most néztem, hogy nekem majdnem 50 képem van fönt fa$zbukon.

Ezekből kb 20-at raktam én fel, nagyjából fél év alatt. A többin csak megjelöltek.

Csoporttársamnak pic$asok van fent, mert mindenről rak ki párat (buli-kirándulás, stb.) Őt sem beképzeltnek, sem önimádónak nem mondanám. Egy teljesen normális csaj.

2010. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

20-50 kép hamar összejön.

De itt sztem a csak saját magáról TÖBB SZÁZ kép volt a kérdés.

2010. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!