Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik Pest legjobb és legbizt...

Melyik Pest legjobb és legbiztonságosabb kerülete (i)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
biztonság szempontjából az 5 mellett lehet a 8, mert tele van kamerázva. a legjobb az 5. szerintem.
2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem II., V. és XII.
2010. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
II. és XII. mióta Pest?
2010. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

11:26 vagyok.


Én azt gondoltam, hogy egész Budapestről van szó, mert sokszor csak simán Pestként emlegetik Budapestet...

2010. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A budai kerületek egyáltalán nem cigányfertőzöttek, tehát biztonságosak. A pesti kerületek közül az 5. kerület és zugló viszonylag biztonságos. Az, hogy be van kamerázva a nyolcadik kerület engem nem vigasztal, ha kés áll ki a hátamból.
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de ha a budai kerületeket nézitek, a II. és XII., XI. kerületben van a legtöbb betörés, ahol a "gazdagok" laknak; tőlük van mit ellopni.

Amúgy a pesti oldalon Újpest volt az egyik legbiztonságosabb, de mostanában amik ott vannak... Pl. az Újpest-Fradi meccsek előtt/alatt/után, meg hogy csak úgy robbantgatnak az utcán... Talán még a XV. kerület lehet nyugis, a XIV.-nek viszont vannak elég "necces" részei, ahol nem mernék éjszaka egyedül sétálgatni.

2010. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!