Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet sakkozni Budapesten...

Hol lehet sakkozni Budapesten 35 évesen, kezdő szintű tudnással?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet online is, játszottam is úgy elég sokat.


De ki akarok mozdulni, ismerkedni, barátkozni, lényeg hogy nem kelljen mindig egyedül lennem, és valami olyat csináljak amit szeretek.


Szóval a sakkra gondoltam..., többek közt.


De nem akarok olyan helyre menni, ahol nagyon versenyszellemű az egész. Illetve szeretnék találni hasonló szinten játszótársakat.



2022. ápr. 17. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! egy partit én is vállalnék. én is kezdő vagyok (=tudom a szabályokat, de ezer éve nem játszottam.)

Amúgy a Városligetben régen voltak ilyen sakkozó emberek, nem tudom, hogy még vannak-e.

2022. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem meg pont a versenyszellemű csapatal tudnál komolyan fejlődni mivel mindig ott lenne hogy egyre jobb játékossá kell válni ha nyerni is akarsz. Ilyen csinálom mert nincs jobb dolgom módon csinálva sok fejlődésed nem lesz. Pont úgy lehetsz egyre jobb ha minnél erősebb az ellenfeled.
2022. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!