Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az élet Budapesten?

Milyen az élet Budapesten?

Figyelt kérdés
Vidékiként egyszer egy evben ha arra járok. Azt veszem észre, hogy nagyvárosnak nagyváros azaz nagyon drága de pl egy gyári fizu 4 müszakban operatorként ott is ilyen 250 korul mozog nettoban? Mennyire gyakori ott hogy a fiatalok nem költöznek külön mert drága? Sokan élnek ott is mama hotelben?

2022. ápr. 16. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Két évet laktam ott suli miatt a drága nekem nem tűnt fel mert az ország nyugati csücskében lakom szóval kb minden ugyan annyi ott mint itt. Szerettem mert minden volt ha akartam nem kellett agyanolnom hogy van-e olyan bolt ezt mára a rendelés megoldotta. De pl koncertek is ott voltak amik azért jók voltak meg a mozik hogy volt minden féle. De utáltam hogy zsúfolt és egyhangú volt minden igazából ahhoz hogy az ember kimenjen az erdőbe is kellett vagy másfél órát utazni
2022. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
büdös, zsúfolt, drága, piszkos, lelakott, mint általában a többi nagyváros
2022. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről a "mama hotel" kifejezésről jó lenne leakadni barátom, mert akinek nem tojt a nyuszi egy lakást az rohadtul nem tud letenni 30 milliót az asztalra, főleg ha albérletet fizet, ami kb egy fizunak a 40-50 százalékát elviszi.
2022. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem degradálo kifejezés akart lenni a “mama hotel” . Én is abban élek 30 évesen.
2022. ápr. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!