Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi sudribunkó?

Figyelt kérdés
Félig vagyok magyar. Nem magyar névvel rendelkezem. Ha hozzászólok normális hangnemben egy politikával kapcsolatos cikkhez, 10-ből 8x biztos, hogy jön a migráncsozás, meg "takarodj vissza oda ahonnan jöttél". Itt születtem, magyar az anyanyelvem, itt nőttem fel, magyarnak tartottam magam világéletemben, kicsit gáznak érzem már, hogy amikor külföldön dolgoztam, és valóban migráns voltam, ott nem voltam ennyire koszos migráncsnak kezelve, mint a saját szülőhazámban. Ezt meg kellene szoknom? El kellene fogadnom?

2022. márc. 3. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kérek olyan válaszokat, hogy "Ne foglalkozz politikával, ne kommentelj", stb. Nem fogok másképp viselkedni és korlátozni magamat csak azért, mert nem vagyok szittyamagyar. Ugyanannyi közöm van ezekhez a dolgokhoz mint akárkinek.
2022. márc. 3. 22:26
 2/8 anonim válasza:
92%
A szándékos és módszeres politikai uszítás miatt. Nem gondolom hogy a magyar nép annyival rosszabb lenne bárki másnál. Egyszerűen hergelik erre az embereket.
2022. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak ilyen emberek. Mindenkiben lehet találni valami olyat, ami miatt nem fogadják el valamiért (nincs gyereked, van gyereked, fiatal vagy, öreg vagy, kopasz vagy, hajasbaba vagy, stb.). Neked pont a neved az. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Sajna bárkit ki lehet pécézni.

Lehet persze álmodozni a világról, ahol mindenki egymásba karolva táncol és énekel, de ilyen soha nem lesz.

Valakinek mindig a lételeme lesz, hogy találjon valami hibát benned.

2022. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, megértem, olyan nem létezik, hogy tökéletes. Ezt elfogadom. De azt tapasztalom, hogy ez már egy olyan általános dolog, hogy az már ijesztő. Nem akarom felfogni, hogy normális, hogy az esetek többségében belém kötnek emiatt. Nem egy-két esetről van szó, hanem igen magas az arány.
2022. márc. 3. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából Orbán Viktornak köszönhetjük. A magyar nép eleve nagyon fogékony az idegen országból érkező veszélyre, mert ilyen a történelmünk, Orbán pedig (akárcsak amúgy Putyin) felépített erre az ősi magyar reflexre egy kampányt. Itt a külföldtől való félelemmel nagyon nagy érzelmeket lehet kiváltani. A populista politikusok egyébként mindenhol ezt csinálják. Nem a nép szolgái, hanem uszítók, akik kiismerik a tömeglélektant és a néplelket és irracionális képeket korbácsolnak fel az emberekben, mert akkor irányíthatóak.
2022. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek az előzőkkel.

Egy jó tanács: ne adj támadási felületet.

Például az argó beszédet én mellőzném... még akkor is, ha a vitapartnered minden második szava ilyen.

2022. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az 5. válaszolóval. Ha megnézed mit csinál Orbán lényegében folyamatosan kell neki valami ellenség. Mindig meg "akar" állítani valakit.


Ha jól értem egyébként a nevedből gondolják hogy nem vagy magyar. Mi lenne ha valami kamu néven írnál vagy ha kicsit magyarosítanád a neved és azzal írnád (fél kamu :D ).

Azt hiszem nők is szokták ezt a módszert használni mert nem alapján is előfordulhatnak ilyesmi megkülönböztetések.

2022. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nálunk miért van ennyi sudribunkó?

Mert sajnos ennyire vagyunk taksálva, igazából a környező szláv népek is többre vitték, sehol olyan szellemi nihilt és bunkóságot nem tapasztaltam, mint a magyar vidéken, de sajnos a nagyvárosi proli sem valami jó példa.

Fejlődnünk kéne, de ez a félcigány Orbánnak nem érdeke, csak a saját NER-es lopolda építgetése... :O :((

2022. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!