Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted melyik himnusz a...

Szerinted melyik himnusz a jobb? A francia vagy a román?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
#10 Tévedsz. Romániát utáljuk, ez az egyik ok. A másik, hogy tényleg szebb a francia himnusz mint a román.
2021. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jó a francia. Bar nekem egy kicsit túl heves himnusznak. A romant csak párszor hallottam. Tetszett. Nekem egyébként a kicsit ünnepélyes himnuszok tetszenek, német, angol. Sajnos a magyar szerintem sem túl jó. Sport eseményeken amikor buzdítani kellene a csapatot... csak sajnálni tudom szegény sportoloinkat. Jó lenne ha a sport himnuszt játszanak mindig egy-egy meccs előtt. Templomban hallva viszont tetszik a himnuszunk. Oda való. Ott szép.
2021. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#11

Az nagyon helyes, hogy Romániát utáljátok, de Franciaországot mégjobban utálhatnátok.

2021. szept. 5. 20:49
 14/25 anonim ***** válasza:
2021. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Kései Sirató ***** válasza:
69%
Most meghallgattam a románt (a franciára emlékeztem) és valóban nagyon jó a dallama, tényleg van olyan szép, mint akár a francia, vagy az olasz.
2021. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
47%

Huuuhh te egy nagyon megkeseredett ember vagy akinek semmi nem jó és senkit, semmit nem szeret de még magadat sem. Tisztelet!!!!!! Ők nem bántanak téged, te miért bántod őket? Elhiszed, hogy pont lesz@rják mit gondolsz róluk és a himnuszukról?! Egy kis intelligenciát tanulhatnál tőlük. :)


"Az nagyon helyes, hogy Romániát utáljátok, de Franciaországot mégjobban utálhatnátok."

Miért kellene utálnunk a franciákat vagy Franciaországot?😂


"Lehet, hogy jobb a francia, de ti akkor is ezt mondanátok, ha rosszabb lenne. Tapasztalat. Bármilyen kérdést teszek fel a franciákkal kapcsolatosan, a ti válaszotok az lesz, hogy a franciák jók, tökéletesek és nagyszerűek. Még ha a Franciaországban mutogatott lopott műkincsekről van szó, akkor is az a válaszotok, hogy jó helyen vannak ott, hiszen a barbár afrikaiak csak megsemmisítenék őket."

Erre meg csak annyi a kérdésem, hogy savanyú a szőlő? :)


Ha fejen állsz sem lesz a román szebb, (sem a magyar, az az egyik legrosszabb) mert a franciát tartják a legszebbnek és én is ezen a véleményen vagyok! Allez🇨🇵❤️

2021. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ekkora francia sovinisztát, istenem.
2021. szept. 9. 15:30
 18/25 A kérdező kommentje:
Bár a többi válaszoló is ugyanezt a sovinizmust képviseli, csak kevésbé látványosan.
2021. szept. 9. 15:30
 19/25 anonim válasza:
49%

*Soviniszta: Saját népe, csoportja iránt szélsőségesen elfogult, részrehajló, másokat kizáró, elutasító személy. Röviden: Előítéletekkel rendelkező. * forrás: idegen szavak.hu


Magadról beszélsz? Tehát nem elég, hogy rasszista vagy (idézem: "Még ha a Franciaországban mutogatott lopott műkincsekről van szó, akkor is az a válaszotok, hogy jó helyen vannak ott, hiszen a barbár AFRIKAIAK csak megsemmisítenék őket.") de még soviniszta is? És természetesen iszonyat rosszindulatú és buta. Erős négyes! :)


Annyi mindent írhatnék de inkább nem, felesleges! Minden jót az életben! Karma a barátod :)

2021. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
21%
Kérdező: Képzeld, én is utálom, de Németországot sokkal jobban utálom a fenti 2 országnál.
2021. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!