Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az a Blackpill meg Bluepill?

Mi az a Blackpill meg Bluepill?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 17:22
 1/4 anonim válasza:
83%
Incelek baromsága
2021. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy alapvető hülyeség, aminél még a lapsoföld elmélet is értelmesebb. De válaszolok a kérdésre.


A következőt csak bemásolom egy másik kérdés alól, nem tőlem származik szóval ezért ne mossatok össze az incelekkel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..


Elmélet:


A blackpill az a szín tiszta igazság, a valóság amiben élsz.


Ha visszaemlékszel a Mátrix filmre, Neo-nak volt két lehetősége. Választhatott a kék, illetve piros pirulák között. A kéket választva minden szépnek, jónak és igazságosnak fog tűnni, de maga lesz a hazugság. A pirosat választva betekintést nyerhet az igazságba, megláthatja a kegyetlen, szomorú ám felszabadító igazságot.


Na most ez a pirulás dolog a nőkkel, és valósággal kapcsolatban is ehhez hasonlóan kezdődött.


Akik hisznek például abban, hogy minden a személyiségen múlik az életben, és te alakítod az életed azok a bluepillesek. Ők élnek az álomvilágban, ami egyben a hazugság.


A redpillesek már látják az igazságot de azt vallják, hogy mégis van beleszólásod a sorsodba, például a nőzésbe CSALÁSSAL. tehát manipulatív, pld PUA technikákat alkalmazva a nőkkel, vagy kigyúrva magat.


A blackpill újkeletűbb és a legextrémebb mert ez alapján nincs semmiféle beleszólásod az életedbe, predesztinálva vagy a sorsodra a genetikád, örökölt intelligenciád, tehetségeid, rasszod, stb alapján.


A nőket például ez alapján nem lehet kitrükközni mert erős biológiai és evolúciós alapon vonzódnak szexuálisan a férfiak csupán 20%-hoz. Igen, a legjobb genetikájú férfiakhoz, mert a nők legfőbb igyekezete az, hogy az utód a lehető legerősebb legyen, a társ meg tudna védeni őt fizikailag és minden tekintetben. Ezek evolúciós mechanizmusok és a társadalmi normál nem tudnak beleszólni abba, hogy a nő kik iránt érezzen szexuális vonzalmat!

2021. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elmagyaráztad!


Akkor ezek szerint én redpilles vagyok (pénzzel akarok csajozni), bár a PUA dolgot hatalmas baromságnak gondolom…

2021. aug. 22. 19:37
 4/4 anonim válasza:
23%

3


A fenti szöveg szerzője én voltam. Öröm látni, hogy terjesztik a tudást :)


Pénzzel lehet csajozni de ha nem vagy benne a top 20%-ban külsőre nem lesz igazi vonzalom belőle, sem orgazmus. De persze odaképzelheted ennek ellenére. :)

2021. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!