Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet velem van a baj, de nem...

Lehet velem van a baj, de nem tudok megfogalmazni egy mailt. Segítenél?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy tegnap felhívtam a színpadra egy lányt, akit több, mint 1 éve nem láttam, és ezzel kapcsolatban szeretnék írni neki. Nem tudom, mit írjak, és hogyan.
2010. aug. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, amit te írtál! Mi van? Bővebben? :D
2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye randizni akarsz vele?


Ha igen, itt egy ötlet:


"Szia Edina!


Most, hogy ilyen szerencsésen összefutottunk, jó lenne elbeszélgetni egy kicsit egy fagyikehely mellett.

Van kedved találkozni 3-án este 6-kor a ... helye?"


Nézd nem kell ezzel annyit vacakolni, ha tetszel neki, akkor akármit írsz neki, találkozik veled.

2010. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Lényegében van egy együttesem. Tegnap elmentünk a srácokkal fellépni egy olyan helyre, ami messze van (lényegtelen hová). Ott lakik egy ismerősöm, akivel mail-ben tarjuk a kapcsolatot, és tegnap felhívtam a színpadra. Ezzel kapcsolatban szeretnék írni neki valamit.
2010. aug. 29. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont tegnap tudtunk picit dumálni a színpad mögött.
2010. aug. 29. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit én írtam elég konzervatív, nem is értem milyen témáról akarsz vele beszélgetni.


Új ötlet:


"Szia!

Tegnap találkoztunk, dumcsizni kellene néhány dologról személyesen is.

Hívjál!

"


Több ötletem nincs, mégis mi vagyok, gondolatolvasó?

Milyen együttes? Salsa vagy csembaló vagy rock?

A stílusodat sem ismerem,lehet, hogy amit írtam számodra használhatatlan.

2010. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"tegnap felhívtam a színpadra. Ezzel kapcsolatban szeretnék írni neki valamit.":

"jó volt veled tegnap a színpadon(meg mögötte)" LOL Mi mást lehetne ezzel kapcsolatban írni? Te tudod miről beszélgettetek, írj neki arról valamit.

2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!