Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennél egyedül (Lady Gaga)...

Elmennél egyedül (Lady Gaga) koncertre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 15:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
es mennyire unalmas egyedul?:S
2010. aug. 26. 16:20
 12/24 anonim ***** válasza:
óóó én simán elmennék egyedül is akár... nagyon szeretem Lady Gagát! csak nincsen rá pénzem:'(
2010. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy koncerten sosem lehet egyedül érezni magad. A társaság teljesen egybeolvad, mivel mindenki kedveli azt a fajta zenét. Bár nem Gagára, de tervezem, hogy egyedül megyek egy koncertre, mert a baráti körömben nem szeretik az együttest. A jegyet már megvettem, szóval muszáj vagyok elmenni, meglátjuk, milyen lesz :)
2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mitől veszélyes a Lady Gaga koncert?
2010. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én már voltam egyedül koncerteken, mondjuk nem lady gagán, hanem alvinon meg quimbyn :D Semmi gond nem volt. Persze jobb ha többen megyünk el, de így is jól éreztem magam.

Mondjuk én már idősebb vagyok, de te inkább próbálj meg keresni valakit aki elkísér.

19/L

2010. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Voltam már koncerten egyedül, de mindig megszólítottak, (nem feltétlenül fiúk) aztán együtt énekeltünk-táncoltunk. Az is előfordult, hogy egy barátnőmmel mentem, majd a buli közben odajött egy lány, hogy egyedül van, nem bánnánk-e, ha csatlakozna? Szerintem nyugodtan menj el, nem kötelező kísérővel érkezni.
2010. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,h mivel egy olyan emberek lesznek ott ,akik szeretik,ezert nem fogom egyedul erezni magam:D majd valakihez ugy is "odavergodok":D
2010. aug. 27. 11:19
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 16éves lány ne járjon egyedül.
2010. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

nem lany vagyok hanem fiu

XXXXXXXXXXXDDD

:)

2010. aug. 27. 12:06
 20/24 anonim ***** válasza:

a kis búúza :D


én 13 évesen anyámmal mentem Ákos koncertre :D


amúgy sztem menj, ha van rá kessed. 14 felett már kísérő nélkül is beengednek.

2010. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!