Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sóstón működik az új szökőkút?...

Sóstón működik az új szökőkút? Lesz vagy nem lesz?

Figyelt kérdés

[link]

2020 nyarán íródott a cikk. Akkor voltam Sóstón, nem volt új szökökút.

Most mi a helyzet?



2021. jún. 20. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kezdték el építeni, és az alapján, hogy mennyi berugházás halasztódik, csődölbe mostanában, szerintem még évekig nem lehet rá számítani. Egy év a minimum.


Szépen szétdúrták vele a szezont, a tó körüli park és a sétány nagy része is le van zárva, fel van túrva, kivágtak egy csomó fát miatta. Nagyon szomorú látvány. Sóstó már soha nem lesz a régi :(

2021. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy mi???????

Hát ez hihetetlen! Én pont elterveztem, hogy a nyáron elmegyek, akár több napra is és erre tessék.

Minek oda az az új szökőkút? Úgy volt tökéletes, ahogy volt.


:( Komolyan borzalmas..... A régi Sóstó odalett :( :(

2021. jún. 21. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, együttérzek a fájdalmaddal. :(

Rengetegszer sétáltunk/bicikliztünk ki az erdőn keresztül, most már egyre kevésbé van hozzá kedvünk...

Gyönyörű fákat vágtak ki arra hivatkozva, hogy "ferdén nőnek" csak mert útban voltak. Itt már semmi nem számít csak a pénz, a pénzjuttatás haveri zsebekbe.


Hogy jót is mondjak, az állatkert, a Múzeumfalu, a fürdők, a múzeum, a szabadtéri színház stb. továbbra is látogatható, ha esetleg mégis eljönnél.

2021. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy térkép az állandó lezárásokról:

[link]

Emellett körben a sétányokat is javítják, szakaszosan. Az utóbbiakat többnyire a rekortán-pályán, kisebb kényelmetlenséggel ki lehet kerülni.

2021. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!