Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gerbeaud cukrászdáról ez igaz?

Gerbeaud cukrászdáról ez igaz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam a Gerbeaud cukrászdáról hogy ott fizetnek szex éhes nök ha közösül velük!(külön szobába felvisznek)

Ha igaz hogy kell jelezni?És ott még van ilyen?


2010. aug. 25. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
fuckyeah-gyanús kérdés:D
2010. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Két kifordított ízes palacsintát és egy dupla kávét kérek!
2010. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmazd már meg normálisan mit akarsz!
2010. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam a Gerbeaud cukrászdáról hogy ott fizetnek szex éhes nök ha közösül velük!(külön szobába felvisznek)"


Ez kicsit olyan, mint a jereváni rádió hírei. Tehát részben igaz, de nem osztogattak, hanem fosztogattak. Nincs különszoba, nem ott fizetnek. Van egy bizonyos jel (nem, nem 4 kockacukor, nem fordítva letett villa), amivel a "szexéhes nőknek" jelezni lehet, és akkor ha a fiatalember ügyes, akkor észreveszi, van-e "megrendelő" és el tud vele menni. Általában öregedő gazdag nőkről van szó, tehát a dolog finoman szólva nem fenékig tejfel.


"Ha igaz hogy kell jelezni?És ott még van ilyen?"


Ha nagyon akarod tudni, akkor járj utána, vagy nézd meg. Szerintem ha ez az információ nagy nyilvánosságot kapna, akkor hamar meg is változna, mert mindenki ezzel kezdene kísérletezni.

2010. aug. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!