Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak Magyarországon van az,...

Csak Magyarországon van az, hogy 13-14 éveseket beengednek diszkóba, és nemi életet élnek, vagy más országban is ilyen korán kezdik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ami Mo-n van az leginkább elkeserítő. Ha megnézed itt 13-14 évesen már szex, járás, ilyenek mennek.

Azt tudom, hogy Angliában az ivást korlátozzál elég szigorúan.. hogy a többi hát nem tudom.

2008. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Szlovákián élek, itt is beengedik az annyi éveseket.nálunk is ugyanaz megy :S :)
2008. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Államokban élek, de itt brutál komolyan veszik. Szórakozóhelyeken igazoltatáskor még azt is leellenőrzik, hogy nem hamis hajtásit/igazolványt mutat fel valaki. Ezt abban az esetben ha az illető gyanúsan fiatalnak néz ki. 33 éves vagyok, 186cm magas és szakállas de 6 év alatt egyszer sem mentem be bárba/klubba úgy, hogy a kidobó ne kérte volna a személyimet.
2008. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Svàjcban élek.

Kulturàltabb,igényesebb helyeken nem engednek be.

Kisebb zenés bàrak,tàncos lokàlok beengednek,de nincsenek azok a nagy verekedések,szemetelés,tràgàrsàg stb.

Kivül,belül biztonsàgi örök vannak,akik nem csak disznek àllnak ott.

De ez csak az én megszokott szorakozohelyeimre vonatkozik.

z egész orszàgot nem ismerem elég jol,bàr abban biztos vagyok,hogy szigorubbak mint otthon

2008. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt tudom, hogy Angliában is gyakori a gyerekvállalás ebben a korban...Vagyis inkább csak összejön a gyerek...:S
2009. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!