Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a terved a szünet utolsó...

Mi a terved a szünet utolsó hetére?

Figyelt kérdés
Volt kötelező olvasmányod? Mi volt ? Elolvastad ? :D
2010. aug. 23. 00:38
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Mármint a szünet utolsó hetére. :)

Már egyetemre járok, nincs kötelező olvasmány.

Kidolgozom a maradék anatómia tételeket. Amolyan ismétlésképpen, mert ebből még januárban levizsgáztam, de nagyon tetszik. :)

A maradék időben pedig internet, tv, internet, tv, internet. :) Konkrét tervem nincs.

2010. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tóm, mik a kötelezők:D Amúgy pihenni szeretnék, amíg van időm. Nem is megyek dolgozni, pedig most tudnék, de a h*lye barmoknak most a nyár végén jut eszükbe hívni, mikor már nem érek rá -.-
2010. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
hát festek,rajzolok,meg még többet festek:D egészen péntekig,akkor hazajön barátom, ééés vele leszek ^^,utána meg suli:( és nem lesz időm többé festeni ennyit:'( és nem leszek szabad.=(
2010. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Találkozom a barátaimmal, akikre kevesebb időm lesz a suli miatt, írok, rajzolok és legfőképp kihasználom, hogy nem kell fél hatkor kelnem... :)
2010. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kórházba megyek kivizsgálásra, barátnőmmel fotózni a természetet, elvileg barlangászni meg kiállításra párommal. Ha itthon vagyok döglök, sorozat nézés, net, olvasás, fényképezés, blabla. :D

Szakmát tanulok, így nem volt semmi extra.

20/L

2010. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
11. es lesze :) A nyárra kaptam 12 kötelezőt, abból 6 van meg eddig :D a többit majd évközben lerendezem. 25-28 gólyatábor... Ifiként :) esetleg egy jó kis buli még így szeptember 1. előtt és kifújt :)
2010. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dolgozom b@sszameg :S nem volt kotelezo olvasmanyom, de ha lett volna se olvastam volna el.. 16F
2010. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!