Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Ukrajnárol?

Mit gondoltok Ukrajnárol?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy egy ország.
2010. aug. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit konkrétabban is feltehetnéd a kérdést ( politka, népesség, gazdaság, stb.)!
2010. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kijártam, nagyon tetszett! A 80-as éveket idézte bennem. Az emberekkel semmi gond segítőkészek, rendesek és nem önzőek. Vannak gazdagok, szegények (főleg szegények)

Ja és pénzzel mindent meg lehet oldani, de alázatot mindenképp mutatni kell, mert, ha kihúzod a gyufát megnézheted magad.

:-))))))

2010. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarország után ott élnek a legszebb nők!
2010. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom ha van rosszabb ország magyar országnál akkor ez az !!! Ennél pocsékabb és gagyibb országot sosem láttam ráadásul a lakosairól sem kell beszélni :S . Meg még a gázt is lopják szóval egy szóval gyűlölöm az ukránokat !
2010. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
hmm, kedves előttem kommentelő... nagyon örülök neki, hogy ennyire szereted te az ukránokat, de mondjuk, ha nem ők, akkor télen a szar is kifagyna belőled, mivel kb. fél európa kapja rajtuk keresztül a gázt... hidd el nekem, van rosszabb ország ukrajnánál, én 10 évig éltem ott, és bizonyos dolgokban magyarországhoz képest rohadtul elől járnak... a másik pedig az, hogy nem az országot kell szidni gázlopással, mikor ezt a kormány műveli... szerinted ha más így ítélné meg a mi országunkat, akkor minket milyen jelzőkkel illethetnének?
2010. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én csípem őket nagyon.:)Ukrajnát is nagyon szeretem ,Kárpátalját főleg.
2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!