Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb általános...

Melyik a legjobb általános iskola Zuglóban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a Radnóti.
2010. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,a Csanádiról mi a véleményed??
2010. aug. 11. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Csanádiról csak rosszat hallottam. Jó még a Városligeti meg a Liszt.
2010. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Leírnád,hogy miket pontosan? Nagyon sajnálom,mert úgy hallottam,hogy az egyik legjobb sport tagozatos suli:(((
2010. aug. 12. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm tanított ott, de már elég régen. Ő akkor azt mondta, hogy lehetetlenség tanítani, a gyerekek folyton kimerültek, és amúgy is tesznek az egészre. Az edzők is azt mondják nekik, hogy majd alszol a suliban. Ha a gyereked élsportoló, lehet, hogy neki való suli, végülis több későbbi olimpiai bajnok járt oda, de a tanítás színvonala tudtommal nagyon gyenge.
2010. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5éves még nem élsportoló:) De nagyon ebbe az irányba akarjuk tolni,mivel imád sportolni,és a mi életünk is erre épül.
2010. aug. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!