Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a zombik...

Mit tennél, ha a zombik elárasztanák a Földet?

Figyelt kérdés

Régen sokat néztem azokat a tipikus zombis filmeket, amiben egy vírus következtében agyatlanná válnak az emberek, megeszik egymást, ezzel terjesztve a fertőzést, és természetesen félnek a fénytől.


Gyakran elgondolkodtam azon, vajon én mit tennék abban az esetben, ha egy még sötétlő hajnalban felkelnék, és az ablakon kinézve azt látnám, hogy két zombi kerget egy sikoltozó embert...


Valószínűleg óvatosan megnézném, a családom él-e még. Mivel bezárjuk éjszakára a lakást, remélhetőleg igen, aztán körbetelefonálnám a környéken lakó rokonaimat.

Egy nagyvárostól 5-7 km-re lakunk, de nincs kocsink, úgyhogy valamilyen járművet feltétlenül szereznem kellene.

Megvárnám, amíg világos lesz, aztán átmennék a szomszédba, aki egedül él, és rávenném, hogy vigyen be a városba.

Beérve, remélvén, hogy még nem tört ki tömeghisztéria,és hogy mindenki menekül, kerítenék egy buszt, aztán visszafuvaroznám magam a famíliáért, és azokért az emberekért, akik nem tudnak eljönni.

Aztán estére megszállnánk a városi Tesco-t, ahol lenne elég élelem. Néhány napig itt lennénk, de mindennap megpróbálnánk még szerezni 1-2 buszt. Ezeket átalakítanánk biztonságos lakóházzá, felpakolnánk kajával, aztán nekivágnánk a világnak, hátha találunk egybiztonságos vidéket.


Persze, ez jól hangzik, de biztos, hogy közben a fél csapat elfogyna,talán én is meghalnék, még mielőtt az első buszt megszerzem, de azért a fent leírtakra törekednék:)


Ti mit tennétek?


2010. aug. 9. 09:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Már megtették...
2010. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hát te tényleg sok zombis filmet néztél..XD
2010. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a resident evilben a vírus nem terjedt a levegőben, akkor hogyan keltek ki a temetőben a hullák? NA NA??
2010. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám hogy én is zombivá alakuljak , majd miután megtörtént , elszakadnék a többi zombitól és az emberektől is. Keresnék egy olyan helyet ahol nagyon kevesen élnek egy kis falut , vagy valamit és ott beköltöznék az egyik elhagyott házba.

Vagy ha nem házba akkor csatornába :D , megvárnám amíg az emberek megtalálják a zombik elleni ellenszert, (ami remélem nem levegőben hatásos mert akkor meghalnék én is )

aztán békésen élnék tovább egyedül zombiként , egyedül élném magányosan zombi mindennapjaimat :D , keresnék később egy lányt , és zombivá alakítanám talán és talán lenne egy kis családom , egy igazi kis zombi család . Megtanítanám a gyerekeket , hogy nem szabad az embereket bántani, megenni sem . Elköltöznénk egy olyan helyre amit én alakítottam ki, ez egy tenger vagy óceán körül lenne, egy olyan barlangban , amibe csak fentről lehet lemászni, alulról be sem lehet jutni mert ott nincs part, csak víz. Egy ilyen barlang lenne , és ott élnénk, később tovább alakítanám a barlangot különböző járatokat csinálnék, hogy feltudjunk menni a felszínre azért néha , de csak nagyon óvatosan közlekednénk. A létrát, vagy nem tudom mit , vagy csak inkább kialakított lépcsőket amin letudtunk menni a barlangunkhoz alapból azokat megcsinálnám úgy , hogy ott ne lehessen többé lemenni. Aztán csak a barlangjáratokon át közlekednénk. Az élelemmel nem lenne gond, maradnánk a húsnál , továbbra is, természetesen állati húsnál. Több kijárat lenne a felszínre, az egyik egy nagy tanya közelében mdjuk ahol csak kevés ember él, és sok állat van , onnan vinnénk sok állatot, de csak óvatosan hogy felne fedezzék a járatot. Így élnénk a barlangi járatokat folyamatosan bővíteném , így a föld alatt messzire is eljuthatnánk anélkül, hogy az emberek észrevennének.

Mivel mi sose halunk meg, így lehet hogy egy idő után unalmas lenne, a zombifeleségemmel , és a gyerekeimmel , biztos ellennénk.


Hát énnyi :D

2010. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a levegőben terjedne, h jutna be a föld alá a hullákhoz? Gondolkozz már.

A válaszra: Elkezdeném irtani őket. (kb. mint te)

2010. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Resident Evilt nem láttam - úgyhogy nem is néztem olyan sokat. Ma meg már azért nem nézem őket, mert elcsépeltek lettek ennyi idő után :D
2010. aug. 9. 10:01
 7/14 anonim ***** válasza:
senki sem reagál a zombis történetemre? -.- :'(
2010. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj, én is rengeteg ilyen filmet láttam/látok manapság is. :D Szeretem őket, az ilyen túlélős dolgokat. :)

Valószínű, mivel sok esélyem nem lenne a túlélésre, ezért megpróbálnám megmenteni a világot (vagy legalábbis, ami marad belőle), minél több embert összeszedni, keresni biztonságos helyet, ahol éjszaka meghúzzuk magunkat, nappal pedig menni gyilkolni, kutatni, gyűjtögetni.

Persze kérdés, hogy ez élesben vajon mennyire menne, de megpróbálnám azért is. :)

20/L

2010. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
első hozzászólónál a pont.
2010. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ez egy komoly kérdés volt? ugye nem
2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!