Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szúrjam ki első ránézés...

Hogyan szúrjam ki első ránézésre a suli menőit?

Figyelt kérdés

Idén új suliba megyek. Ez egy meglehetősen szabados középsuli, ahol állítólag nagyon különválnak a "suli menőarcai" a többiektől... Már évnyitón szeretném megtudni, hogy kik azok.


Hogyan ismerhetem fel őket?


2010. aug. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy pofájú, beképzelt banda, cigi, drog, pia, beszólogatások, verekedések. Ott megtalálod őket, ahol ez van.

A fiúk idétlenül néznek ki, a lányok k.rvásan.

2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez nem amerika te barom
2010. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassítva vonulnak be és zárt térben is lobog a hajuk.
2010. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagy. xD
2010. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mit értesz suli menőarcainak? legelkényeztetettebbeket? azok általában azok, akik 16évesen drága robogóval, 17éves korukban meg drága kocsikkal járnak iskolába.:D

az meg hogy ki a jó arc..? Lehet hogy pont néhány csendesebb sráccal leszel el legjobban.

Nem tudom miért vonzó a gazdagokat követni:D

2010. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem a menöarcokkal lenni az 1. perctöl kell mert ha azt az elsö percet lekésed és elszurod akkor nem lehetsz velük egybként én még csak általánosba járok 7. leszek és máris menö arcwok de mindig van egy fönök ezt ne felejtsd el egybként meg ha nem tod ki menö akkor kérdezz meg egy strébert attán ő megmondja neked hogy mi a pálya egybként lány vok és te???????????????????????
2010. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!