Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Győr mennyire biztonságos?

Győr mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Minden szempontból...ami csak eszetekbe jut. :)

Mennyi az esélye, hogy lopás vagy egyéb bűncselekmény áldozata lesz az ember?

Melyek azok a helyek, ahová nem tanácsos menni sötétedés után/napközben?

Úgy tudom, Győrben viszonylag jó a közbiztonság...?

15/L


2010. aug. 8. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, bár itt is vannak természetesen problémák alkalmanként. Vannak helyek, ahova nem ajánlatos menni, bár én, mivel 19 éve itt élek, nem nagyon foglalkozom ilyennel, nincs különösebben rossz tapasztalatom pedig az egész várost bejártam már többször éjjel is, volt, hogy egyedül is.
2010. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, 15-16 éves koromtól viszonylag nagyobb darab ember vagyok (melynek jelentős része azért izomzat), különösebben nem félek. Egy 15 éves lányt egyedül éjjel a városban akárhol érhet meglepetés, tehát legyen az Győr, vagy akármi más, nem ajánlatos ilyen korban éjjel az utcákat járni.
2010. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszóval, nem veszélyes hely?
2010. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjuk hogy nem az, de itt is lehet találkozni rossz környéken rossz arcokkal. Ha jó helyre mész, tapasztalatom szerint mondjuk Budapest, vagy egy észak-magyarországi város sem olyan veszélyes, mint ahogy mondják.
2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Györi vagyok, és tapasztalataim szerint viszonylag békés város. Újvárost, Szigetet (Kossuth u) sötétedés után elkerülöm, és a ligetekben (Bem, Kálóczy, Erzsébet) valamint a lakótelepeken illetve a peo környékén is jobb, ha óvatos az ember. Nekem eddig szerencsére nem volt konfliktusom tolvajokkal, de részeg tuskókkal már többször.
2010. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kossuth utcát kerüld mindenképp! A hidak lábait is. A Baross utca se' valami jó hely, mer' ott meg garázdálkodni szokott egy bizonyos állatfaj, csapatostul.
2010. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Kossuth u. és Kálóczy tér hírhedt helynek számítanak győri körökben, de nekem még ott sem volt túlzottan negatív tapasztalatom. Beszólogatókkal mindenhol találkozhatsz, de mondjuk attól nem kell félned, hogy naponta 5en akarnak majd hátbaszúrni vagy nyakonlőni.
2010. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és hogy MIND normálisan tudtatok írni! :) Jöhetnek még tapasztalatok, bár ezzel is sokat tanultam, köszi! ^^
2010. aug. 9. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A Baross utat kerüld el!Sok a "latin" arra!:)A belváros egyébként biztonságos,a lakótelepeken már nem árt vigyázni,de inkább csak részeg hülyékkel találkozni,komolyabb büncselekmény ritka.
2010. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy a Baross utcát kerülni kell, tényleg császkál arra pár latin, de mivel ez Győrnek a sétálóutcája, azért még arányában igy nem sok. Én akárhány ismerősömnek mutattam meg Győrt ELSŐ dolgom volt a Baross utcán végigmenni velük. Anélkül nem is lenne az a város ami.
2010. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!