Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit írjak? Vagyis mit mondjak?

Mit írjak? Vagyis mit mondjak?

Figyelt kérdés
vasárnap lesz a faluban egy megnyitó valami szentes dombormű vagy i...és most lesz a gyereknap is...(elég időben...)--->na mind1...a lényeg az, hogy nekem kellene a megnyitóbeszédet mondani és fogalmam sincs hogy mit írjak(mármint a gyereknapra) segítsetek légyszi. ha mást nem akkor annyit hogy megírjátok hogy minek kéne bennelennie...
2010. aug. 6. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
"imadkozok ertetek"
2010. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy a falusi értelmiség, vagy sírköves létedre te faragtad a művet?
2010. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehogyis!!!!!^^beteg vagy?
2010. aug. 7. 07:41
 4/5 margoz válasza:

Szerintem egy olyan versel kellene kezdened,ami arrol szól hogy micsoda boldogság hogy gyermek/em/ vagy mit is jelent a szülöknek ez a szó,Késöbb hogy mennyi szép dolog is vár rájuk az életben,és hogy mindig boldogok legyenek és sikeresek ,küzdjenek a célért,stb..valami ilyesmit irnék.

Bele lehetne tenni a saját gyermekkori szép emlékek közül is/egy konkrét történetet/


kifejeznéd hogy neked milyen jó volt gyereknek lenni

2010. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából 15 éves vagyok....:$
2010. aug. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!