Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megtetszett egy t.cipő a kínaiban és nem jó rám, nem volt 37-nél kisebb méretben (rosszul számolták).

És most vissza szeretnék menni hogy megkérdezzem hogy tud-e hozatni az árus 35-ös, 36-os számban. De hogyan fogalmazzam meg (szépen)?


2010. aug. 3. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy tetszik az a cipő, megoldható lenne-e, hogy hozasson abban a méretben ami neked megfelelő.


/ Egyébként nem értem a problémád :D /

2010. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) :$:$
2010. aug. 3. 20:47
 3/8 anonim válasza:
55%
ha az eladó is kínai, oly mindegy hogy fogalmazod meg, minél egyszerűbben, hogy megértse...
2010. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Elnézést ebből a cipőből szeretnék egy xy méretűt kérni.
2010. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs másik kínai bolt ott ahol élsz? Hátha másikban van... ha nincs, akkor visszamész, felpróbálod még egyszer, és ha biztosan nem jó, akkor megkéredezed nem szokott-e ebből kisebb lenni, illetve nem lehetne-e szerezni!? Legrosszabb esetben azt mondja nem, és kész... :)
2010. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van még egy kínai bolt, de azt még nem néztem meg, nem is érdekelnek.xD

Nekem az a t.cipő kell amit kinéztem, csak nem volt kisebbe, de majd holnap megkérdezem vagy valamelyik nap.

Köszike a segítséget! ^^

2010. aug. 3. 21:37
 7/8 anonim válasza:
Így: Csóklom. Please cipő. Lenni size 35?
2010. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD... vagy majd kínaiul :D
2010. aug. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!