Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan jött ez a "mindent IS"...

Honnan jött ez a "mindent IS" kifejezés? És miért használja egyre több ember? Csak az én fülemet/szememet bántja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy be lehet lőni, honnan jött. Évtizedek óta visszatérő poén. Lényegében akárki kitalálhatta, akár többen is egymástól függetlenül.

Azt mellesleg honnan veszed, hogy egyre több ember használja?

2020. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Gondolom a kérdező környezetében kezdte el használni egyre több ember. Amúgy már elég régóta használják ezt a kifejezést.
2020. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én ebben a reklámban hallottam először a kifejezést.:


[link]

2021. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is b@ssza az agyamat. Aki ezt a hülye kifejezést használja, az egy birka. Egyik hülye elkezdi ezt bégetni és a többi megy utána. 😂
2022. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy vicc, valami ilyesmi:

-Feri bácsi, maga tényleg mindenhez ért?

-Mindenhez is.

2022. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Képzelem milyen értelmes ember lehetsz, hogyha ez neked vicces. Valami unalmas, kis proli vagy.

2022. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

A kérdésre válaszoltam. Én ebben a formában hallottam először, legalább tíz éve.

Vannak jó és rossz viccek.

Miből gondolod, hogy én jónak tartom?


Az értelmi szintem nem ennek a topicnak a témája. Unalmasnak tényleg unalmas vagyok, mint az emberek 99 %-a.

2022. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!