Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az égő ház, vagy valaminek az...

Az égő ház, vagy valaminek az elégetése mit szimbolizál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Többféle értelmezése is lehet. Van, hogy egy szentimentális tárgy elégetésével megszabadulunk az emléktől, magunk mögött hagyjuk az ahhoz kötött személyt, eseményt, bármit. De jelentheti azt is, hogy valami megsemmisül, nem jelent már nekünk semmit. Az égő ház szerintem a felborult családot jelképezi, az otthont, ami valamiért nem számít már igazi otthonnak.
2020. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok, hozzá akarom tenni még, hogy a tűznek a legtöbb kultúrában egyszerre tisztító és pusztító hatása is van. Ezen a vonalon érdemes elindulni a szimbólumnál, de persze nincs megtagadva az újragondolása sem.
2020. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*Van, hogy egy szentimentális tárgy elégetésével megszabadulunk az emléktől, magunk mögött hagyjuk az ahhoz kötött személyt, eseményt, bármit.


Ez egy ezoterikus maszlag. Azt nem értem, hogy miért próbál valaki akinek ilyen a háttere, egyáltalán bármit is mondani, ami a Bibliából származik. Illetve értem, csak dűhit, mert a tudatlan emberek a hazugságot benyelik.

2020. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A ház az elsősorban téged szimbolizál-embert, de jelenthet családot is, közösséget is-viszont szükséges a további látás is.


Máté 12-

43.

Mikor pedig a tisztátalan lélek kimegy az emberből, víz nélkül való helyeken jár, nyugalmat keresve, és nem talál:

44.

Akkor ezt mondja: Visszatérek az én házamba, a honnét kijöttem. És oda menvén, üresen, kisöpörve és fölékesítve találja azt.


Az üres és kisöpört ház, az adott lelkileg megtisztított emberi testet jelképezi.A tisztátalan lélek pedig a démont jelképezi, akit már egyszer kiűzték az adott emberből. Aki vissza akar, és vissza is tér-ha nem tesz a hívő ez ellen.

2020. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tűzzel tisztítunk meg mindent ami ezoterikusan szennyezett, démonikus köteléket és mindent ami kapcsolódik az adott ezos kultúrához.Isten is alkalmazza, nem egyszer nem kétszer.


Ugyan akkor a Szent Szellemet is ez jelöli. A kettő nem összekeverendő.


És sátán is használja a különböző beavatásain is.


Szóval, szellemileg tiszta látással kell rendelkezzen ahhoz, hogy tudd mi mit jelent, mert mennél jobban vonódsz bele a témába, annál nagyobb katyvasz lesz benned, ha nem tudod felismerni mi honnan jött.


Isten önmagát is jelöli Tűzzel.

2020. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5+ Mivel nem írtál többet kérdező, azért én azt mondom, javaslom:


térdelj le a Mindenható Isten elé, és kérd a kegyelmét, és a bocsánatát.És kérd, hogy ismét küldjön munkásokat az életedbe, hogy áttudjanak segíteni hozzá.


Ez az egyetlen amit tehetsz és nincs sok időd.

2020. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5+


Jel 21,8

A gyáváknak pedig és hitetleneknek, és útálatosoknak és gyilkosoknak, és paráznáknak és bűbájosoknak, és bálványimádóknak és minden hazugoknak, azoknak része a tűzzel és kénkővel égő tóban lesz, a mi a második halál.

2020. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, a válaszomnak nem volt köze a vallásos szimbolikához, sem ezotériához. Azt írtam le, amit szerintem jelképez egy tárgy elégetése és az égő ház, függetlenül attól, mit vagy mit nem mond a Biblia.
2020. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!