Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik nektek ez az idézet?...

Tetszik nektek ez az idézet? Szerintetek van értelme? Mi?

Figyelt kérdés
"Az élet pillanatait megkell örökiteni hogy ne csak az elménkben éljen hanem a valóságban is"
2010. júl. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van értelme.Nem rossz.Nekem most ez a kedvencem:"A mosoly olyan mint amikor a fény kigyúl az ablakban és a lélek érzi,hogy a szív otthon van".Szerintem nagyon szép:)
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
éld meg az álmaidat.. amit meg akarsz valósitani azt valósitsd meg ne csak álmodozz rolla.. szép idézet
2010. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jelenben kell élni,a mában,nem a múltban,vagy a jövőben,és ki kell használni azt,mai most van és adódik,élményeket kell gyűjteni,és azokat elraktározni.
2010. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az idézeteket. Ennek számomra az az értelme, hogy mindent fényképezzünk le. Nem is értek egyet vele.


Igenis az elménkben éljenek az életünk pillanatai. Mert az idő meg fogja szépíteni, és öregen majd jó lesz visszagondolni.


Különben is, idézetek helyett inkább találna ki mindenki magának saját gondolatokat... :(

2010. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem elsőre egy fényképezőgép reklámja jutott eszembe.
2010. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc idézetem:


"A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."


(Abraham Lincoln)

2010. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, hiszen mi vagyunk a valoság és csak az számit ami bennünk van és rágondolunk jol érezzük magunk tőle, ,és az valoságos nem a megörökitése, talán más egyet nevet rajta, von a vállán vagy irigység veszi körül, ha elmeséled...
2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!