Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Buddhizmus ma? Kik, mennyien...

Buddhizmus ma? Kik, mennyien és hol? Hány éves korban? Lehetőleg online!

Figyelt kérdés

Elég sok kérdésem szól ilyenekről, de sajnos még nem találta már választ. Még egyszer felteszem, hátha összejön, ha nem, nem írok ki még egy ilyet :)

Szóval. Az érdekelne, hogy hol ismerkedhetnék korombeli, fiatal buddhistákkal, akikkel barátkozni is lehetne. Találtam a buddhizmus.network.hu weboldalt, de sajnos nincs sok korombeli. Esetleg nincs már, hasonló oldal, lehetőleg sok taggal? Köszönöm!


2010. júl. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el közéjük, vannak nyilvános programjaik, ott találkozhatnál hasonló érdeklődésű kortársakkal is! Vagy menj be a főiskolájukra, tegyél ki egy hirdetést!

Vagy vedd fel a kapcsolatot ezeknek az oldalaknak a szerkesztőivel, s kérdezz rá tőlük!

2010. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vannak buddhista alapítványi gimnáziumok is, de azok alapvetően roma fiatalokkal foglalkoznak


itt is körülnézhetsz

[link]

2010. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a kettőtöknek :) Igazad van, első, fel is veszem a kapcsolatot az egyik szerkesztővel :) Mind a kettőtöket felpontozlak :)
2010. júl. 25. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
köszi :)
2010. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És még valami: Megtaláltam a főiskola honlapját, azonban fogalmam sincs, hogy hogy lehetne bármit is hirdetni/levelet küldeni... :S
2010. júl. 25. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A Gyémánt út vagy a Zen érdekel jobban?

Én mindkettőbe jártam.

Online szerintem értelmetlen, mert a közösségen (szangha) és a gyakorláson van a hangsúly.

De természetesen a te dolgod.

Hány éves vagy egyébként? Én 27 :)

2010. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én 15, szóval nehéz ismerkedni korombeliekkel...

Nem tudom, inkább a Zen felé hajlok, de a Gyémánt Út is érdekel :)

2010. júl. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!