Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kertetek mar valamit Istentől,...

Kertetek mar valamit Istentől, és meg adta?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 07:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
valójában azt kapják amiért megdolgoznak.
2010. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, hogy megadta és olyan is, hogy nem adta meg, de az utóbbi esetekben mindig jobban jártam, mint ha megadta volna.
2010. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

és ez a saját érdemük ennyi.


miért van az hogy a legtöbb hivő ember szegény? a legtöbb nem hivőnek meg van kerete.


akkor az isten miért nem csoró szegényeket meg csöveseket segiti?

2010. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első ! Sajnálom smi veled történt, de hidd el minennek megvan az oka ! Ne hibáztasd Istent ! Hányszor köszönnyük meg Istennek, hogy egészségesek vagyunk? hogy szeretnek minket? hogy nincs háború? hogy nem vagyunk hajléktalanok? ... szerintem elég kevesen adnak hálát ilyen dolgokért, mert a jót könnyű természetesnek venni ... de ha rossz dolog történik könnyebb mást hibáztatni !
2010. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Első: Isten dolga nem az, hogy megmentse azt, aki meg akar halni, hanem hogy megmutassa neki a fényt. De csak ha az illető is akarja.

Anyukád választhatott és az öngyilkosság mellett döntött. Ez a szabad akarat lényege. Aki olyan önző, hogy semmibe veszi az életét, azt ,hogy gyermekei vannak, annak valóban olyan szegényes és szörnyű lehet az élete, hogy jobb neki a halál. És Isten nem azt adja, amit akarsz, hanem ami jobb neked.

2010. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan egy hónapja kérem Istent,hogy segítsen rajtam. Azt szeretném,hogy sikerüljön egy találkozó,amit annyira várok. Eddig még nem jött be, de nem adom fel!:)

Hit, remény.

2010. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen kérek és mindig segít is. Eddig legalábbis mindig így volt ha kértem valamit teljesült. Volt hogy megengedtem a fiamnak, hogy rövidnadrágban, pólóban jöjjön haza az ovibó, mert így akart és valóban kicsit hideg volt az idő. Lent a játszótéren anyukám meg barátnője mondták, hogy nem kellett volna mert hideg van és este már prüszkölt meg köhögött és kértem Istent ne legyen beteg, mert másnap hallgathatom az anyukámat az ugye megmondtam és meg persze lelkiismeretfurdalásom is volt, hogy az én hülyeségem miatt lebetegszik a gyerekem. De reggelre semmi baja nem volt. De rendszeresen kérek dolgokat és eddig mindig segített. De kértem a fiaimat is, az orvosom azt mondta lehet soha nem lesz gyerekem, erre mindkétszer rögtön elsőre összejöttek és fiúk lettek.
2010. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nemtudom.
2010. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

én kértem, de soha nem adott meg semmit.az van nekem amiért megdolgoztam, tettem valamit.


én nem hiszek semmiben magamon kivül.

2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!