Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha unatkoztok?...

Mit csináltok, ha unatkoztok? (Tudom, hogy ez a kérdés egy lerágott csont, de kíváncsi lennék rá, hogy Ti mit csináltok nyáron? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Ha unatkozok,netezek,Tv,bicó,filemeket töltök le,esetleg mozi,megsétáltatom a szomszéd kutyáját :D,összeszedek pár barátnőt oszt strand...Stb.

14/l

2010. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hello.


Én vagy 2 éve elkezdtem írni egy könyvet, és mikor azt írom mintha egy másik világban lennék amit én alkotok meg magamnak és ahol sosem unatkozom. Még ha nem is tudsz olyan jól fogalmazni akkor is megpróbálhatod hátha sikerül valami jót össze hoznod.Hát jó próbálkozást.

2010. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

a sorozatfüggőség téll jó! Napi kb 10 sorozatot nézek meg! Nagy részüket Comedy Centralon! Most nagyon sokat olvasok! Már kiolvastam nyáron a Kis Herceget, a Kensuka Királyságát, a Twilightot(Most olvasom a New Moon-t) s még i kell olvasnom az Egri csillagokat és ha lesz időm belekezdek az Eclipse-be! De szoktam gyöngyöt fűzni és filmeket nézni is! Neten is lógok napi 3 órát kb. Itt is elfoglalom magam! msn, aztán van 1-2 hat/közösségi oldal amit naponta látogatok! Olvasok sporthíreet(foci, forma1, kézilabda)! Naggyából ezzel foglalom el magam! Ma délelőt meg takarítottam! Ja s zenét is hallgatok!



11/L

2010. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jobbnál-jobb ötleteket! Sokat kipróbálok!
2010. júl. 28. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!